Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Brad Pitt šokoval svet: Pozrite, tiež vám to vyrazí dych!

Tridsiatnik Ryan Gosling a pätdesiatnik Brad Pitt vyzerajú ako rovesníci.
Tridsiatnik Ryan Gosling a pätdesiatnik Brad Pitt vyzerajú ako rovesníci.
12.01.2016 17:00

LOS ANGELES - Je to vôbec možné?! Túto otázku si pri pohľade na herca Brada Pitt (52) kládli počas odovzdávania Zlatých glóbusov mnohí. Známy umelec totiž pôsobil dojmom, akoby sa vrátil v čase. Na tvári mal minimum vrások a jeho pleť pôsobila prehnane mladistvo a sviežo. Zázrak alebo plastika?


Film s názvom Podivný prípad Benjamina Buttona patrí k vydareným počinom a pýši sa viacerými oceneniami a nomináciami. Ústrednú postavu v ňom stvárnil hviezdny Brad Pitt, ktorý pred kamerami nestarne, ale akoby zázrakom mladne. Takýto scenár je neuveriteľný, no pri pohľade na to, ako herec v súčasnosti vyzerá, majú mnohí pocit, že sa mu niečo podobné prihodilo aj v realite. 


Mohlo by vás zaujímať: Spotená JLo, hulvát DiCaprio, popletený Rocky: Hviezdne Zlaté glóbusy z iného pohľadu!


Keď sa v nedeľu večer, v rámci odovzdávania cien Zlatý glóbus, objavil Brad Pitt na pódiu, rozpútalo sa na sociálnych sieťach hotové šialenstvo. „Ó môj Bože, on je znovu mladý! Stáva sa z neho ozajstný Benjamin Button,” znel jeden z nadšených príspevkov. „Čokoľvek ten fešák použil na to, aby takto vyzeral, chcem tiež,” pridal sa ďalší z fanúšikov. 

Brad sa k svojmu mladistvému výzoru nevyjadril. Viacerí však vo veľkom špekulujú, že podstúpil plastiku. Čo si myslíte vy?!

Brad Pitt

Takto vyzeral Brad Pitt v lete minulého roka.
Brad Pitt  má

Brad Pitt pred rokom.
Brad Pitt s deťmi.

Čo si myslíte o mladistvom vzhľade Brada Pitta?


Galéria

Tridsiatnik Ryan Gosling a Z mladistvého vzhľadu Brada Takto vyzeral Brad Pitt Brad Pitt pred rokom. Brad Pitt na svoj Brad Pitt vyrobil na Brad Pitt zázračne omladol.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, NBC, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články