Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Striptér Channing Tatum stratil všetok sexepíl: Preboha, čo sa to s ním stalo?!

Channing Tatum viditeľne pribral a oškaredel.
Channing Tatum viditeľne pribral a oškaredel.
07.01.2016 13:30

LOS ANGELES - To snáď nie! Keď príde reč na herca Channinga Tatuma (35), poskočí nejedno ženské srdce. Fešáčik, známy napríklad z filmov Let´s Dance, či Magic Mike, má totiž sexepílu na rozdávanie a brutálnu charizmu. Žiaľ, pri pohľade na aktuálne fotky hollywoodskeho krásavca tieto prívlastky nemožno použiť. Bývalý striptér totiž poriadne pribral a nosí dosť nechutný účes. Och...


Channing Tatum má určite svoje miesto medzi najpríťažlivejšími mužmi filmového plátna. Zmyselný pohľad, pekné črty tváre a svalnaté telo tvoria kombináciu, ktorej by odolala len máloktorá žena. Nečudo, že herec sa v minulosti živil aj ako model. Dnes by ale niekdajší fešáčik veľa kšeftov na fotenie nedostal. A ak by sa tak aj náhodou stalo, grafici by s ním mali kopec roboty. 

Hollywoodsky krásavec totiž v poslednej dobe hrozne oškaredel. Keď sa Channing pred pár dňami ukázal v spoločnosti, viacerí dokonca nechceli veriť, že ten slizko pôsobiaci tučko je vlastne on. S opuchnutou tvárou, neumytými vlasmi a v neforemnom oblečení rozhodne nevyzeral atraktívne. 

Herec sa na margo svojej zmeny zatiaľ nevyjadril. Mnohé fanúšičky tajne dúfajú, že ide len o dočasný stav a Tatum sa vykŕmil kvôli nejakej filmovej úlohe. V Hollywoode sú totiž takéto premeny celkom bežné. 

Channing Tatum ako ho poznáme.
Channing Tatum

Takto Channing Tatum aktuálne vyzerá.
Channing Tatum


Mohlo by vás zaujímať: Sexidol z Let´s Dance fotil svoju ženu nahú: Zábery sú na webe!


Čo si myslíte o hercovej premene?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, Warner Bros Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články