Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Detská hviezda Kevin zo Sám doma: Zženštilý imidž a objatia s chlapom!

Macaulay Culkin sa s namaľovanými nechtami lepí na Setha Greena.
Macaulay Culkin sa s namaľovanými nechtami lepí na Setha Greena.
24.06.2012 00:01

NEW YORK – Čo sa to s ním deje? Hoci sa Macaulay Culkin (31) stal svetoznámou hviezdou už v ranom detstve, po rokoch prudkej slávy nad ním visí niekoľko otáznikov. Drogy a tvrdý alkohol nie sú tým jediným, čo sa na ňom nevábne podpísalo. Blondiak si dnes maľuje nechty a s afektovaným výrazom sa túli k mužom.


Mení sa na transsexuála? Aj keď Macaulay Culkin dlhé roky randil s oslnivou kolegyňou Milou Kunis, s odstupom času svoje preferencie zrejme prehodnotil. Aspoň tak vyznievajú zábery z istej newyorskej párty, na ktorej sa herec odviazal bizarným spôsobom. V centre jeho pozornosti stáli príslušníci rovnakého pohlavia, ktorým okato prejavoval náklonnosť.

S namaľovanými nechtami na červeno, prsteňmi na rukách a zženštilým výrazom v tvári sa Macaulay lepil predovšetkým na kamaráta Setha Greena. Ryšavý 38-ročný herec je síce ženatý, ani na jeho nechtoch však nechýbal modrý lak na nechty. Na inej spoločnej fotografii hviezda snímok Sám doma vyobjímala scenáristu, producenta a režiséra Matthewa Senreicha. Zakaždým u neho dominovala afektovaná mimika a neprítomný pohľad.

Či je Macaulayho vystrájanie pred objektívom len výsledkom bujarej zábavy, s určitosťou nevedno. Začiatkom tohto roka totiž kvôli divokému životnému štýlu a drogám pôsobil na verejnosti ako zostarnutá troska. Možné je však aj to, že po nevydarenom manželstve a 8-ročnom vzťahu s hollywoodskou kráskou už radšej uprednostňuje spoločnosť mužov.

Myslíte si, že Macaulay Culkin je gay?

12 % nie
áno 88 %

Hlasovalo: 1907


Tip: Zistite či nedávajú v televízii film Sám doma. Skúste vyhľadávanie na telkac.sk


Galéria

Macaulay Culkin sa s Seth Green a Macaulay Macaulay Culkin v tridsiatke Macaulay Culkin s Milou Macaulay Culkin Macaulay Culkin Macaulay Culkin Macaulay Culkin

Nástroje k článkuFOTO: isifa, SITA;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články