Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Blonďavá katastrofa na pódiu: Hanba pred celým národom!

Mari Koleva sa neslávne zviditeľnila v bulharskej šou X Factor.
Mari Koleva sa neslávne zviditeľnila v bulharskej šou X Factor.
19.10.2011 13:34

SOFIA – Viac sa už strápniť ani nemohla! To, že na kasting speváckej súťaže zavítajú aj ozajstné pohromy, sa očividne stáva v každej krajine. Dôkazom je dievčina menom Mari Koleva (22), ktorá sa pokúsila preraziť v bulharskej verzii šou X Factor. Jej vystúpenie však bolo doslova tragické. Nielenže spievala neskutočne falošne, ešte aj spadla z pódia.


Plavovlasá Mari z Bulharska je dokonalým prototypom slečny z obľúbených vtipov o blondínkach. Jej vystúpenie pred kamerami speváckej súťaže X Factor, ktorej tohtoročnú americkú verziu vysiela v piatok Joj Plus, je naozaj hrozné. Plavovláskine video sa okamžite stalo senzáciou nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí. 

Mari Koleva sa neslávne

Mari pred štvorčlennú porotu predstúpila s cover verziou hitu z dielne Bon Joviho. Pomerne náročná skladba však bola nad jej sily a už po úvodných tónoch bolo jasné, že blondínka hudobný sluch do vienka nedostala. Falošným spevom sa však jej divadlo neskončilo. Práve naopak. Vo vysokých podpätkoch začala krúžiť po pódiu, až sa v istom okamihu zosypala na zem. Táto nehoda rozosmiala nielen divákov, ale aj porotu. 

Zaujímavosťou je, že trápnosť celej situácie si Marii zrejme vôbec neuvedomila. Po tom, čo odznel verdikt, sa totiž zatvárila doslova udivene. Neostávalo jej však nič iné, ako po jednohlasnom „nie“ odkráčať do zákulisia – s ofučaným výrazom v tvári.

Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player

Pobavila vás falošne spievajúca blondínka z Bulharska?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 9121Galéria

Mari Koleva sa neslávne Mari Koleva sa neslávne

Nástroje k článkuFOTO: YouTube;
ZDROJ: Topky.sk;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články