Radikálna zmena imidžu sexi markizáčky: Šmik nožničkami a... Pozrite, ako teraz vyzerá! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Radikálna zmena imidžu sexi markizáčky: Šmik nožničkami a... Pozrite, ako teraz vyzerá!

Diana Hágerová
Diana Hágerová, Zdroj: Jan Zemiar
12.01.2018 09:30

BRATISLAVA - Diana Hágerová sa do povedomia verejnosti dostala pred šiestimi rokmi, keď sa na obrazovkách modro-žltej televízie predstavila ako nová moderátorka rannej šou Teleráno. Odvtedy svoj imidž veľmi nemenila. Po narodení dcérky Izabelky sa však rozhodla trochu zaexperimentovať. Zverila sa do rúk kaderníka a... Pozrite, ako teraz vyzerá!


Diana Hágerová si už dva mesiace vychutnáva úlohu mamičky. Svojmu partnerovi, markizáckemu moderátorovi Romanovi Juraškovi, totiž koncom októbra priviedla na svet dcérku Izabelku. A zdá sa, že s novou životnou situáciou sa rozhodla aj pre nové vlasy. 

Na sociálnej sieti Instagram sa totiž pochválila zmeneným účesom. Nezmenila farbu vlasov, ani dĺžku, ale svoje blond háro oživila sviežou ofinkou. To jej fanúšikov rozdelilo na dva tábory - tých ktorí jej nový look chvália a tých, ktorí tvrdia, že bez nej to bolo lepšie. Aký je váš názor?

 

Zmena by @julohospodar #beforeafter #predApo #newhaircut

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hágerová (@dihager),

Ktorý účes sa Diane Hágerovej hodí viac?

bez ofiny

1128

s ofinou

1270

Počet hlasov: 2398
 


Galéria

Diana Hágerová Diana Hágerová zmenila imidž. Diana Hágerová Diana Hágerová je už Diana Hágerová a Roman Diana Hágerová a Roman

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram D.H., Ján Zemiar, Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články