Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Speváčka Dara Rolins oslavuje 45. narodeniny: Takto sa za roky zmenila!

Dara Rolins
Dara Rolins
07.12.2017 05:45

BRATISLAVA - Speváčka Dara Rolins veľmi dobre vie, že ju nepredáva len jej meno a hity, ale aj pekná tvár a dokonalé telo. Dnes oslavuje táto uznávaná sexi diva 45-te narodeniny, no i napriek tomu vyzerá doslova ako bohyňa. V jej umeleckých začiatkoch bolo ale všetko celkom inak. Pozrite, ako sa rokmi menila!


Odvtedy, čo našu popmusic zahltili hity zázračného dievčatka s obrovským speváckym talentom, prešlo už neuveriteľných tridsaťpäť rokov. Svoje prvé turné absolvovala mala Darinka Rolincová už keď mala desať a o rok na to dokonca stihla vydať aj svoj debutový album. Svoju popularitu si začala budovať aj vďaka spolupráci s božským Karlom Gottom, ktorá jej neskôr otvorila dvere do domáceho i zahraničného šoubiznisu.

Z milej Darinky Rolincovej je dnes už vyzretá sexi žena.
Speváčka Dara Rolins oslavuje

V tých časoch si však blondínka zmenila nielen meno na dospelejšie znejúce - Dara Rolins, ale postupne začala „prerábať“ aj celý svoj zovňajšok. Popová diva má viackrát upravený nos, napumpovaný dekolt a na prvý pohľad je jasné, že so známkami starnutia zatočila aj niekoľkými vyhladzujúcimi zákrokmi.  Dara je navyše známa svojím aktívnym spôsobom života. Speváčka totiž holduje viacerým športom a svoju dokonalú postavu si udržiava aj zdravou životosprávou.

Takto vyzerala Dara Rolins ešte pred plastickými zákrokmi. Speváčka mala vtedy 29 rokov.
Speváčka Dara Rolins oslavuje

30-ročná Dara Rolins pred tým, než si nechala upraviť svoj nos.
Speváčka Dara Rolins oslavuje

V súčasnosti je už z Rolins nielen jedna z najuznávanejších a najsexi slovenských celebrít, ale i hrdá mama deväťročnej dcéry Laury, ktorú má s českým hudobníkom Matějom Homolom. Jej životnou láskou je kontroverzný raper Rytmus, s ktorým tvorí pár už viac ako šesť rokov.

Dnes naša úspešná umelkyňa oslavuje svoje 45-te narodeniny, ku ktorým jej srdečne gratulujeme a želáme všetko len to najlepšie!

Aj keď Dara Rolins podstúpila isté vylepšenia, vôbec to neprehnala. Stále sa totiž na seba podobá
Speváčka Dara Rolins oslavuje

Je vám speváčka Dara Rolins sympatická?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 2717



Galéria

Dara Rolins Z milej Darinky Rolincovej Takto vyzerala Dara Rolins 30-ročná Dara Rolins pred Aj keď Dara Rolins Speváčka Dara Rolins ako 25- ročná Dara Rolins, Vo svojej mladosti nafotila

Nástroje k článku



ZDROJ: lc
FOTO: Profimedia, TV Markíza, Instagram, Vlado Anjel, Playboy

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články