Rakovskej životné zmeny: Najskôr nový frajer, teraz aj toto! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Rakovskej životné zmeny: Najskôr nový frajer, teraz aj toto!

Barbora Rakovská
Barbora Rakovská
14.09.2017 11:30

BRATISLAVA – Rok plný zmien! Moderátorka Barbora Rakovská (31) prežíva momentálne šťastné obdobie. Jej život sa jej mení od základov. Hoci v apríli tohto roka oficiálne oznámila s partnerom Tomim Popovičom rozpad ich 8-ročného vzťahu, dnes je opäť šťastná a zamilovaná. Okrem nového priateľa však blondínka vo svojom živote urobila ďalšiu výraznú zmenu.


Život je zmena! Moderátorka Barbora Rakovská, ktorú diváci mohli vidieť na obrazovkách naposledy moderovať lotériu, či ju môžu počuť v rádiu, prežíva rok plný zmien. V polovici apríla tohto roka sa oficiálne rozišla s otcom svojej dcéry Amie - Tomim Popovičom, s ktorým jej to už dlho škrípalo. Päť mesiacov po rozchode však vyšlo najavo, že kráska je opäť zadaná.

Muzikanta nahradil sympatický tridsiatnik mimo umeleckého prostredia - komunálny politik Ľuboš Krajčír. Ten je zástupcom starostu bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Okrem toho jej dcérka pred pár dňami nastúpila prvýkrát do školy a stala sa z nej prváčka. To však nie sú jediné zmeny, ktoré sa dejú v živote známej blondínky. Ako sme sa dozvedeli, onedlho zmení takmer po 3 rokoch aj prácu v rádiu. A už teraz sa na to veľmi teší.

„Tento rok je pre mňa naozaj zlomový, v osobnom aj pracovnom živote. Dôležité rozhodnutia sú niekedy veľmi ťažké a ťahajú sa dlhšie, ale ja som rada za všetky, ktoré som urobila a teším sa z vecí, ktoré prichádzajú po nich. Pracovne sa od októbra presuniem do Európy 2, kde sa veľmi teším na nové skúsenosti a kolegov. Rozhodla som sa pre zmenu, ktorá je pre mňa pracovne veľmi zaujímavá a je to aj veľká výzva. Samozrejme za roky vo Vlne som vďačná,“ povedala topkám s úsmevom Rakovská. Moderátorke držíme palce, nech sa jej darí v pracovnom aj v súkromnom živote.

Aj vy ste tento rok zažili nejakú životnú zmenu?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 587Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články