Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Románik zadanej Evy s kolegom z Farmy: Snúbenec prehovoril!

Eva Zelníková so snúbencom Matúšom.
Eva Zelníková so snúbencom Matúšom.
13.09.2017 18:45

ZÁZRIVÁ - Deviata séria markizáckej reality šou Farma sa začala objavovať na televíznych obrazovkách len minulý týždeň, no niektorí zo súťažiacich už na seba stihli strhnúť pozornosť. O plavovlasej kráske Eve Zelníkovej (22) sa na statku začalo hovoriť v súvislosti s kolegom Stanom Mázdikom (30). Medzi dvojicou to podľa ich kolegov začalo iskriť... Háčikom však je, že blondínka má doma snúbenca. Ten prehovoril pre topky!


Už v úvodných častiach deviatej série začína byť zjavné, že súťažiaci Eva Zelníková a Stanislav Mázdik majú k sebe blízko. Dôkazom sú aj zábery, na ktorých bola plavovláska v objatí charizmatického čašníka, vymieňali si bozky na líca či sa nežne škrabkali. Celé to má však jeden podstatný háčik - sexi blondínku doma čaká snúbenec Matúš. 


Prvý párik na Farme?! Takto to medzi nimi iskrí, ale... Veď ona má snúbenca!


Zaujímalo nás preto, čo na dianie na Farme hovorí. „Tak v prvom rade, ja svojej snúbenici verím na 100 %. Viem, aká je a toto, čo sa deje na Farme, je určite všetko podľa scenára a postrihané tak, aby sa malo o čom písať. Viem, aká je Evka a že by nič také neurobila,“ povedal nám milujúci partner, ktorý na jej bozkoch s kolegom nič zlé nevidí. „Na záberoch sú iba obyčajné pusy na čelo,“ dodal pre Topky.sk Matúš. 

Ten si myslí, že jeho priateľka našla v Stanovi Mázdikovi oporu. „Musia to tam mať strašne ťažké, takže predpokladám, že si našli v sebe oporu a pomáhajú si. Evka je veľmi slušné, dobre vychované dievča,“ nešetrí superlatívmi na adresu snúbenice Evin priateľ, ktorý by sa s ňou vraj nikdy nerozišiel kvôli jej správaniu na Farme. „Vzťah s Evkou by som nikdy neprerušil, všetko je o dôvere a ja jej dôverujem. Viem, aká je,“ dodal na záver Matúš. 

Myslíte si, že to Eva na Farme dotiahne ďaleko?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 3929Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza, Facebook E.Z.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články