Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Zákulisie Let's Dance: Odvážna rosnička v priesvitnej čipke, Drobná ukázala zadoček a Vajdovej pikantné odhalenie!

Katarína Kulová, Emma Drobná, Petra Vajdová
Katarína Kulová, Emma Drobná, Petra Vajdová
12.09.2017 19:45

BRATISLAVA - Nedeľný večer patril druhému kolu tanečnej šou Let's Dance. Na parkete sa zvŕtalo jedenásť párov tvorených profesionálnymi tanečníkmi a známymi tvárami. Medzi nimi aj speváčka Emma Drobná (23), ktorá v krátkych šatách odhalila sexi zadoček, herečka Petra Vajdová (32) ukázala, čo skrýva pod sukňou. A rosnička Katarína Kulová (28), ktorá súťažiacich prišla podporiť, pútala pozornosť v priesvitnej čipke.


Diváci Markízy si v nedeľu večer mohli vychutnať už druhé kolo tanečných vystúpení tvárí známych z televíznych obrazoviek. A čo poriadne nezachytili kamery, to vám prinášame my. 


Trapas Evelyn, naštvaná Vajdová a markizák definitívne skončil!


Na priamy prenos Let's Dance dorazilo viacero známych Slovákov, ktorí prišli podporiť svojich kolegov a známych. V hľadisku nechýbala napríklad markizácka rosnička Katarína Kulová, ktorá hneď upútala pozornosť svojím outfitom.

Katarína Kulová prišla na Let's Dance v priesvitnej čipkovanej blúzke.
Zákulisie Let's Dance: Odvážna

Veď zatiaľ čo na televíznych obrazovkách sa tmavovláska objavuje vždy decentne oblečená, tentoraz prišla do spoločnosti v oveľa odvážnejšom outfite. Na sebe mala totiž čipkovanú priesvitnú blúzku, pod ktorou sa jej črtala podprsenka telovej farby. 

Emma Drobná si počas večera zatancovala vášnivú čaču. A pohľad to bol príjemný najmä pre mužov. Mladá speváčka totiž rozvlnila svoje boky natoľko, že spod bielej sukne jej niekoľkokrát vykukol jej sexi zadok. 

Emma Drobná ukázala sexi zadok.
Zákulisie Let's Dance: Odvážna

A čo-to pred kamerami odhalila aj Petra Vajdová. Pri rýchlom charlestone sa totiž fotografi dostali brunetke až pod sukňu. Herečka v choreografii robila aj akrobatické kúsky a vo chvíli, keď urobila stojku, sa jej sukňa vyhrnula a odhalila úplne všetko.

Petra Vajdová pri akrobatických kúskoch pustila kamery pod svoju sukňu.
Zákulisie Let's Dance: Odvážna

Viac fotiek zo zákulisia druhého kola Let's Dance nájdete v našej GALÉRII»

Páčilo sa vám druhé kolo Let's Dance?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1433Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články