Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

FOTO Malachovský si vyzdvihol synčeka a partnerku z pôrodnice!

Sväťo Malachovský si odviedol svoju partnerku Petru a synčeka Tima z nemocnice domov.
Sväťo Malachovský si odviedol svoju partnerku Petru a synčeka Tima z nemocnice domov.
04.08.2017 19:00

BRATISLAVA - Sväťo Malachovský (44) sa cez víkend stal druhýkrát otcom. Jeho partnerka Petra Molnárová (30) priviedla na svet chlapčeka, ktorému rodičia dali meno Timo. V piatok pred obedom si šťastný otecko prišiel svoje najväčšie poklady vyzdvihnúť z pôrodnice. A nám sa ich pri tom podarilo zachytiť!


Sväťo Malachovský sa cez víkend stal druhýkrát otcom. Synčeka, ktorému dali šťastní rodičia meno Timo, priviedla na svet jeho partnerka Petra Molnárová. A v piatok si televízny zabávač svoju polovičku a drobca už vyzdvihol v nemocnici. 

Na bratislavské Kramáre známy Slovák dorazil okolo pol desiatej pred poludním. A zrejme sa snažil skryť pred zvedavými pohľadmi - dni predtým totiž parkoval vždy pred budovou, tentokrát však zvolil iné miesto na odstavenie svojho auta.


Malachovský očakáva problémy: Prehovoril deň po narodení syna!


No napriek tomu, že prišiel v peknom predstihu, z vozidla asi 20 minút nevychádzal. Zrejme sa snažil rozhorúčené priestory vychladiť. Do nemocnice potom už išiel s kočíkom a veľkou cestovnou taškou v ruke. Okolo dvanástej sa vo vestibule objavil šťastný otecko už aj s bábätkom v kočíku.

Pristavil sa pri pokladni, kde sa uhrádzajú platené služby, no po celý čas bol bez mamičky Petry. Tá sa k Malachovskému pridala až neskôr a z nemocnice už vychádzala šťastná rodinka pokope. Viac fotiek nájdete v našej GALÉRII»

Sväťo Malachovský priniesol do nemocnice kočík.
FOTO Malachovský si vyzdvihol

Sväťo Malachovský si to do nemocnice namieril s veľkou cestovnou taškou.
FOTO Malachovský si vyzdvihol

Sväťo Malachovský sa okolo dvanástej objavil vo vestibule nemocnice, už aj s bábätkom v kočíku. Zastavil sa vyrovnať účty v pokladnici, no mamička po jeho boku chýbala.
FOTO Malachovský si vyzdvihol

Z nemocnice už vychádzala šťastná rodinka spolu.
FOTO Malachovský si vyzdvihol

Napokon sa spokojní rodičia aj s bábätkom presunuli do ich spoločného domova.
FOTO Malachovský si vyzdvihol

FOTO Malachovský si vyzdvihol


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk, nia
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články