Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Stratená Viki Ráková: Takto dnes herečka vyzerá a... Aha, toto je jej 2-ročný syn Bendegúz!

Viki Ráková je dnes mamičkou dvojročného synčeka.
Viki Ráková je dnes mamičkou dvojročného synčeka.
13.07.2017 18:30

KOMÁRNO - Viki Ráková (36) bola pred rokmi hviezdou televíznych obrazoviek. Najprv lámala rekordy sledovanosti seriálom Susedia a neskôr sa objavovala v jojkárskom Paneláku. Aktuálne je herečka na materskej dovolenke a divákom sa už dlhšie nepripomenula. Nám sa ju však podarilo vypátrať na sociálnej sieti, kde sa skrýva pod prezývkou... Pozrite, ako dnes vyzerá ona aj jej 2-ročný synček Bendegúz.


Herečku Viki Rákovú si diváci slovenských televízií pamätajú ako nezabudnuteľnú Ildikó z komediálneho seriálu Susedia či ako Agátu Fodrászovú z Paneláku. Známa Slovenka sa však postupne zo sveta šoubiznisu vytratila a kamery vymenila za komorné divadlo.

Pred dvomi rokmi sa ešte pripomenula, keď na svet priviedla svojho prvého potomka. Synčekovi totiž dala na slovenské pomery naozaj netradičné meno - Bendegúz. Odvtedy brunetka všetok svoj čas venuje rodine, a tak o nej v poslednom období veľmi počuť nebolo.


Viki ráková sa stala mamou: Synčekovi dala netradičné meno!


Nám sa ju však podarilo vypátrať na sociálnej sieti Facebook, kde sa Ráková skrýva pod vymyslenou prezývkou. Spolu so svojou rodinkou žije v Komárne, vlasy si prefarbila na blond a materstvo si zjavne užíva. Svedčia o tom fotky s partnerom, hudobníkom Róbertom Lakatosom aj s dnes už dvojročným synčekom. Veď pozrite sami!

Takto dnes herečka Viki Ráková vyzerá.
Stratená Viki Ráková: Takto

Viac fotiek Viki Rákovej aj jej 2-ročného synčeka Bendegúza, nájdete v našej GALÉRII»

VIDEO: Pripomeňte si Viki Rákovú, keď ešte hviezdila v jojkárskom Paneláku

Prijali by ste, keby sa Viki Ráková opäť objavovala na televíznych obrazovkách?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 4103Galéria

Viki Ráková je dnes Takto dnes herečka Viki Viki Ráková s partnerom, Viki Ráková s partnerom, Herečka Viki Ráková Z Viki Rákovej je

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook V.R., Tv Joj;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články