Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Predtým a potom: Jojkárska herečka schudla neuveriteľných 46 kíl!

Alexandra Palatinusová
Alexandra Palatinusová
18.06.2017 22:00

BRATISLAVA - Tak toto snáď ani nie je ona! Jojkárska herečka Alexandra Palatinusová je divákom známa najmä zo seriálu Policajné prípady, kde vyzerá ako poriadne sexi kosť. Postavičku ako lusk však nemala odjakživa a najnovšie šokovala zverejnením fotografie, na ktorej by ste ju spoznali len s ťažkosťami.


Sympatická herečka v rozhovore pre portál prezenu.joj.sk prezradila, že problémy s váhou mala odjakživa. „Chudnem vlastne celý život, no tak radikálne som schudla dvakrát,“ priznala problémy s líniou Alexandra. Pred štyrmi rokmi sa jej podarilo schudnúť asi 30 kilogramov, no po dvoch rokoch sa na ňu pár faldíkov nabalilo opäť kvôli tehotenstvu.

Takto Alexandra Palatinusová vyzerala kedysi.
Predtým a potom: Jojkárska

Blondínka sa teda rozhodla na svojej postave poriadne zamakať a dokázala tak zhodiť ďalších 16 kilogramov navyše. Dopracovať sa ku štíhlej línii jej  pomohla vysokoproteínová diéta, no podľa jej vlastných slov by to nešlo ani bez cvičenia.

„Cvičím každý deň,  musím však povedať, že športujem celý život. Bola som džudistka, niekoľkonásobná majsterka Slovenka,“ prekvapila v rozhovore Alexandra. Zdravé stravovanie a pravidelný pohyb evidentne zafungovali. No uznajte, povedali by ste, že táto krásna žena vážila kedysi viac než 100 kilogramov?

Dnes by ste niekdajšiu bacuľku v Alexandre našli len ťažko.
Predtým a potom: Jojkárska

Chceli by ste aj vy takto radikálne zmeniť svoju postavu?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 4811Galéria

Alexandra Palatinusová Takto Alexandra Palatinusová vyzerala Dnes by ste niekdajšiu

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Tv Joj, archív AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články