Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Známa blondínka odhodila všetky zábrany: Opekala sa hore bez!

Michaela Kocianová
Michaela Kocianová
19.06.2017 18:30

GRÉCKO - Odvážna! Michaela Kocianová (28) má výnimočnú tvár, štíhlu postavu a nekonečný sexepíl, vďaka čomu je obdivovaná nielen u nás, ale aj ďaleko za hranicami. Blondínka svoje najväčšie tromfy aktuálne predvádza na slnečnom Grécku, kde navyše odhodila aj všetky zábrany a zapózovala si hore bez. Pozrite na tú provokatérku!


Slovenská topmodelka Michaela Kocianová je právom označovaná za jednu z najsexi žien nášho šoubiznisu. Pýšiť sa môže nielen krásnou tvárou, zaujímavými črtami, ale aj skvelou postavou s nekonečnými nohami.

Kráska so sexy postavičkou momentálne oddychuje v Grécku, odkiaľ zverejnila na sociálnej sieti aj niekoľko fotografií, ktoré vás rozhodne naladia na leto strávené pri mori.

Za hranicami totiž známa blondínka odhodila nielen zábrany, ale aj vrchný diel plaviek a v zvodnej póze odhalila svoje krivky. „Bez podprsenky,“ natrela Kocianovú v komentároch jej dobrá kamarátka, ktorá si užíva dovolenku spolu s ňou. 

No hoci je snímka mierne provokatívna, zároveň je aj veľmi vkusná. Modelka si totiž svoje prednosti rafinovane zakrývala klobúkom. Nuž, Miša skrátka vie, ako na to!

Opaľujete sa hore bez?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 762Galéria

Michaela Kocianová Michaela Kocianová chytala bronz Topmodelka Michaela Kocianová má Michaela Kocianová si aktuálne Michaela Kocianová má výnimočnú

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram M.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články