Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Milionárka Tkáčová v nemocnici: Darček pre manžela skončil katastrofou!

Iveta Tkáčová skončila na nosidlách.
Iveta Tkáčová skončila na nosidlách.
16.06.2017 09:00

BRATISLAVA - Z prekvapenia tragédia! Finančník Patrik Tkáč mal nedávno 44. narodeniny. Jeho žena Iveta (34) mu chcela pripraviť ešte ďalšie prekvapenie - ako vynikajúca tanečnica sa rozhodla nacvičiť špeciálnu choreografiu. Jej tréning však skončil tak nešťastne, že ju museli ratovať záchranári.


Iveta Tkáčová sa už viackrát predviedla v spoločnosti ako tanečnica. Videli sme ju tancovať aj na narodeninových oslavách. A tak nie je žiadnym prekvapením, že aj pre svojho manžela Patrika si chcela k jeho narodeninám pripraviť niečo špeciálne z tejto oblasti.

Nacvičovanie choreografie však vôbec nedopadlo dobre. Iveta sa totiž nešťastne zranila a skončila s infúziou na nosidlách záchranárov. „Tak. Tanec je krásna vec, ale občas sa stane, že dvíhačka nevyjde. Aj tak to tango argentino raz dám. Mal to byť darček pre manžela. Tak nabudúce,” zverila sa brunetka na sociálnej sieti. 

Iveta Tkáčová sa zranila pri nacvičovaní choreografie pre manžela.
Milionárka Tkáčová v nemocnici:

Zranili ste sa niekedy pri tanci?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 849Galéria

Iveta Tkáčová skončila na Iveta Tkáčová sa zranila Iveta Tkáčová sa venuje Iveta Tkáčová s manželom Iveta Tkáčová Iveta Tkáčová s dcérkou Iveta Tkáčová

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články