Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Toto že je chalupa?! Z luxusného prázdninového domu Šarköziovcov odpadnete!

Silvia Šarköziová a Ernest Šarközi
Silvia Šarköziová a Ernest Šarközi
13.06.2017 19:30

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie bohapustý luxus! Kým veľká časť Slovákov je rada, že si za pomoci hypoték a úverov vôbec dokáže na úrovni zariadiť svoj dom či byt, Ernest Šarközi (43) a jeho manželka Silvia Šarköziová (43) takýto problém nemajú. Len sa pozrite, ako to vyzerá u nich na „chalupe“, v ktorej trávia svoj voľný čas!


Aj vy si pri slove chalupa predstavíte útulnú miestnosť s dreveným nábytkom, oheň v krbe a prekrásnu prírodu okolo? V prípade Cigánskych diablov na to môžete rovno zabudnúť. To, čo dvojica ukázala v jojkárskej relácii Na chalupe, má totiž od všeobecných predstáv o tom, ako by mala vyzerať chata, poriadne ďaleko!

Spálne na chalupe vyzerajú skutočne luxusne.
Toto že je chalupa?!

Toto že je chalupa?!

Šarköziovci si svoj „prázdninový domček“ postavili neďaleko Bratislavy a o tradičnom zariadení nemôže byť ani reč. Celý interiér chalupy sa totiž skladá s luxusného nábytku, moderných doplnkov a množstva ďalších prekrásnych detailov. Diabli si na jednoduchosť evidentne nepotrpia, no veríme, že pri pohľade na vybavenie tejto stavby sa mnohým Slovákom zahmlie pred očami.

Ernest Šarközi previedol moderátorku Katarínu Jesenskú po svojej
Toto že je chalupa?!

Kým priemerný občan našej republiky musí makať od rána do večera, aby si vôbec mohol slušne zariadiť byť, chata prominentného páru vyzerá ako luxusné obydlie, do ktorého by sa s radosťou okamžite presťahoval nejeden z nás. Predpokladáme, že pri zariaďovaní domu mala hlavné slovo Silvia a pokiaľ je nádherný interiér skutočne jej prácou, treba uznať, že krásna umelkyňa má rozhodne výborný vkus. 

Luxus u Šarköziovcov dýcha z každej strany.
Toto že je chalupa?!

Zariadili by ste takto svoju chalupu?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 8570



Galéria

Silvia Šarköziová a Ernest Spálne na chalupe vyzerajú Spálne na chalupe vyzerajú Ernest Šarközi previedol moderátorku Luxus u Šarköziovcov dýcha V prázdninovom dome sa V prázdninovom dome sa

Nástroje k článku



ZDROJ: nia
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články