Odviazaná zábava a potoky šampanského: Takto to vyzerá, keď oslavujú slovenské celebrity! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Odviazaná zábava a potoky šampanského: Takto to vyzerá, keď oslavujú slovenské celebrity!

Oslava narodenín Zory Czoborovej.
Oslava narodenín Zory Czoborovej.
19.05.2017 12:00

BRATISLAVA - Žúrka ako sa patrí! Tak vyzerala oslava okrúhlin Zory Czoborovej (50), ktorú si nenechalo újsť množstvo tvárí slovenského šoubiznisu. Krásnej fitness trénerke, ktorej by len málokto tipoval päťdesiatku, prišlo k narodeninám zablahoželať množstvo celebritných priateľov a bujará zábava na seba nenechala dlho čakať!


Hoci Zora Czoborová oslavovala svoje jubileum už pred niekoľkými mesiacmi, párty za účasti desiatok priateľov si nechala na neskôr. A že stála za to! Na žúr prišlo trénerke popriať niekoľko známych tvárí, medzi ktorými nechýbali ani Sisa Lelkes Sklovská (51), Iveta Malachovská (51), Zuzana Vačková (48) či Fero Mikloško (42). Prekvapením bola účasť Zoriných klientiek z fitness zájazdov, ktoré však podľa vlastných slov neberie len ako zákazníčky, ale priateľky.

Zora s manželom Petrom Illiášom
Odviazaná zábava a potoky
Zdroj: Ján Zemiar,

Párty osádka naplnila bratislavský klub do prasknutia a ako to už na poriadnych oslavách býva, nechýbalo ani množstvo šampanského, divoké tanečné kreácie, honosné kytice, dobrá nálada a veľa smiechu. „Budeme tu dovtedy, kým sa priatelia budú zabávať,“ povedala nám Zora, ktorá po boku manžela Petra Illiáša doslova žiarila, sršala pozitívnou energiou a perfektným výzorom všetkým naokolo vyrazila dych. No uznajte, povedali by ste, že táto krásna dáma má 50 rokov?

Odviazaná zábava a potoky
Zdroj: Ján Zemiar,


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články