Surovcová v priesvitnej podprsenke: Pozrite, Gáborík má doma riadnu sexi kosť! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Surovcová v priesvitnej podprsenke: Pozrite, Gáborík má doma riadnu sexi kosť!

Ivana Surovcová a Marián Gáborík
Ivana Surovcová a Marián Gáborík
17.05.2017 19:00

BRATISLAVA - Odvaha jej nechýba! Krásna a sexi tanečnica Ivana Surovcová (30) patrí bezpochyby k najkrajším ženám nášho šoubiznisu. To, že je sexi kosť, môžu jej fanúšikovia obdivovať aj na sociálnej sieti, kde si pridáva aj zvodné a dráždivé fotografie. Nedávno zverejnila fotografiu, na ktorej je v priesvitnej podprsenke, a tá rozhodne rozhýbe fantáziu mnohým mužom.


Ivana Surovcová je už 6 rokov zadaná. Pár tvorí s úspešným hokejistom zámorskej NHL Mariánom Gáboríkom, ktorého si čochvíľa zoberie aj za manžela. Známemu športovcovi bezpochyby mnohí chlapi závidia. Má po svojom boku jednu z najkrajších Sloveniek.

O tom, že je naozaj krásna, niet pochýb. Dôkazom sú aj mnohé jej fotografie na sociálnych sieťach, kde Ivana vystavuje svoje dokonalé krivky na obdiv. Nedávno pridala záber, na ktorom je spod trička trčí priesvitná podprsenka.

Pri pohľade na krásku odetú v tomto dráždivom kúsku bielizne sa mnohým mužským fanúšikom určite podlomia kolená. Niet sa čo čudovať, blondínka je sexi kosť snáď vo všetkom, čo si oblečie. Nehovoriac o zvodnej priesvitnej bielizni. Marián vie o tom, určite svoje...

Ivana Surovcová v priesvitnej podprsenke.
Surovcová v priesvitnej podprsenke:

Páči sa vám priesvitná podprsenka?

30 % nie
áno 70 %

Hlasovalo: 1824Galéria

Ivana Surovcová a Marián Ivana Surovcová v priesvitnej  Ivana Surovcová. Krásna Ivana Surovcová. Ivanu Surovcovú vo februári Marián Gáborík a Ivana

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články