Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Obrovská smola známej Slovenky: Museli ju zašívať!

Katarína Štumpfová si spôsobila nepríjemné zranenie.
Katarína Štumpfová si spôsobila nepríjemné zranenie.
21.04.2017 09:00

BRATISLAVA - Tiekla krv! Na včerajšie ráno Katarína Štumpfová (31) len tak ľahko nezabudne. Známa blondínka sa totiž pri chystaní raňajok škaredo porezala a musela dokonca vyhľadať aj pomoc lekárov. Pre chvíľku nepozornosti totiž utrpela zranenie, ktoré si vyžadovalo zašívanie.


Ublížila si! Tanečnici Kataríne Štumpfovej sa včera ráno stala nepríjemná udalosť. Informovala o tom samotná blondínka na svojej fanúšikovskej stránke, kde všetkým oznámila, že sa pri otváraní avokáda poranila tak škaredo, že si zranenie musela nechať ošetriť v nemocnici na bratislavských Kramároch.

„Včera som písala o zázračných účinkoch avokáda. V rámci neho som priložila tutoriál, ako sa to avokádo otvára a krája. Dnes som to skúsila a dopadlo to takto – s 3 štichmi,“ okomentovala túto nešťastnú skúsenosť Katka. Známa Slovenka zároveň na sociálnu sieť pridala aj fotografiu s čerstvo previazanou rukou. Prajeme skoré uzdravenie!

Stal sa vám niekedy podobný úraz?

17 % nie
áno 83 %

Hlasovalo: 323Galéria

Katarína Štumpfová si spôsobila Tanečnica Katarína Štumpfová si Pre nepekné zranenie musela Katarína Štumpfová si spôsobila Katarína Štumpfová

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram K.Š., Česká televize

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články