Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Módne (s)hity z premiéry: Nechutná Jurčová, šmrncovný Lasica, najhorší miš-maš Siposovej!

Danica Jurčová, Lucia Siposová a Milan Lasica
Danica Jurčová, Lucia Siposová a Milan Lasica
20.03.2017 14:30

BRATISLAVA - Vyšli si do spoločnosti! Nedávno konala premiéra česko-slovenského filmu Masaryk, ktorú si nenechali ujsť viaceré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila známa odborníčka - stylistka Andrea Ziegler.


Simona Bubánová a Janko Kuric, podnikateľka a spevák

Pekná ležérna elegancia. Čierno-biela kombinácia, príjemne oživená farebnou kabelkou. Keďže je to ale spoločenská príležitosť, asi by som volila menšiu. Partner zladený fajn. Akurát sako by som dala o číslo menšie a topánky čiernej farby, zladené s farbou saka.

Módne (s)hity z premiéry:

Ady Hajdu, herec

Pán sa vymódil.  Veľmi príjemné a elegantné. Pristane mu to. A oceňujem originalitu, zladenie opasku s farbou košele. Všetko so všetkým spolu ladí.

Módne (s)hity z premiéry:

Marián Labuda s manželkou Vierou, herec

Spolu s partnerkou vôbec neladia. Partnerka je oblečená, akoby si odbehla od sporáka. Nič v zlom a pri úcte k veku, dala by som si trochu záležať a obliekla aspoň jednoduché šaty. Nie je to síce vysoká spoločenská udalosť, ale je to večerná spoločenská príležitosť. A ísť len tak v legínach a celkovo neupravená mi príde prejav neúcty voči udalosti a pozvaným hosťom. Partner si dal oveľa viac záležať. 

Módne (s)hity z premiéry:

Diana Mórová, herečka

Všetko by bolo fajn, akurát by som vymenila top a kabelku. Top sa mi bije so štýlom saka, ktoré je elegantné. Jednoduchý top, či košeľa by bola lepšia voľba. Asi biela by bola fajn alternatíva. Kabelka menšia, len tak do ruky. Vlasy a mejkap zladené.

Módne (s)hity z premiéry:

Ján Greššo s partnerkou Ivetou, herec a exriaditeľ Nitrianskeho divadla

Toto je už asi príliš konzervatívne na takýto typ udalosti. Športová elegancia by bola väčšia trefa do čierneho. Dáma je pekná a partner by urobil lepšie, keby nahodil podobný štýl a zladil sa s ňou. Ak ide ako pár, toto je veľmi dôležité - ZLADIŤ SA!

Módne (s)hity z premiéry:

Milan Lasica, herec

Tento pán má svoj štýl, skvelý štýl. Vždy to má šmrnc. On je dôkaz, že aj muž v rokoch môže vyzerať trendovo a šik. Byť usadlý pánko sa nenosí ani „v rokoch“. Všetko spolu príjemne ladí a čo je dôležité, všetko ladí s osobnosťou. Veľmi inšpiratívne!

Módne (s)hity z premiéry:

Eva Sakálová, herečka

Tu asi niet čo vytknúť. Ona si crop top môže dovoliť. Farebne zladené, a bavím sa tiež o farbe pleti a vlasov, štýlovo zladené voči príležitosti. Skvelý mejkap a vlasy. Myslím, že najlepší styling večera.

Módne (s)hity z premiéry:

Danica Jurčová, herečka

Čo by som vytkla, je, že jej ramená a paže nevyzerajú dobre, aby boli takto odhaľované. Samozrejme nemusí byť každá fitneska, ale v tom prípade oblečenie má slúžiť na korigovanie nedostatkov. A to, čo tieto šaty robia v podpazuší, je priam nechutné. Možno ¾ rukáv by všetko vyriešil. Šaty ako také sú pekné. Stále hovorím, môžu byť najkrajšie šaty sveta, ale keď neladia aj s nositeľkou, nebude to nikdy dobre vyzerať! Ten náramok je už zbytočný. Celkovo príjemné.

Módne (s)hity z premiéry:

Ján Jackuliak, herec

Všetko by bolo super. Čiernou sa nič nepokazí a na večer bude vyzerať vždy dobre... Ale preboha, tie hnedé topánky? Treba ísť do detailu... Buď čierne, alebo farebné, len nie hnedé. Bordová by bola lepšia voľba.

Módne (s)hity z premiéry:

Lucia Siposová, herečka

No tak toto je totálny miš-maš. Farebná rošáda. Dáma je výrazná a veľmi pekná. Ona potrebuje skôr menej ako viac. Už niekoľkokrát som povedala, že výrazná dáma nepotrebuje veľa výrazného, lebo môže pôsobiť vulgárne alebo gýčovo. Tie kvetinkové šaty by stačili s čiernymi kozačkami a bolo by to oveľa príjemnejšie. Toto je najhorší outfit večera. Menej je vždy viac.

Módne (s)hity z premiéry:
 

Ktorá známa osobnosť sa podľa vás obliekla najlepšie?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články