Tajomné vyjadrenia Kmotríkovej o novej láske: Našla toho pravého? | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Tajomné vyjadrenia Kmotríkovej o novej láske: Našla toho pravého?

Adriana Kmotríková
Adriana Kmotríková, Zdroj: Jan Zemiar
20.03.2017 00:00

BRATISLAVA - Novú lásku nepoprela! Hoci sa sympatická moderátorka Adriana Kmotríková (46) už roky neukázala na verejnosti s nádejným partnerom, nie je vylúčené, že novú lásku našla. V poslednom období totiž blondínka totiž napriek nedávnym zdravotným komplikáciám žiari, a tak sme sa jej rovno spýtali, či sa za jej večne usmiatou tvárou skrýva šťastie v láske.


Posledným verejne známym partnerom krásnej blondínky bol totiž jej ex-manžel Ivan Kmotrík, s ktorým pár netvorí už dlhé roky. Adrianu sme teda oslovili otázkou, či za jej spokojnosť môže nový muž. „Ja si osobne myslím, že žena dokáže byť šťastná aj bez muža (smiech). Aj keď nevravím, že žiadneho nepoznám... Ale ak by som aj s niekým bola, nešla by som s tým na verejnosť,“ povedala nám úprimne moderátorka.

A hoci svojím vyjadrením šťastie v láske síce nepotvrdila, nedá sa povedať ani to, že by jej odpoveď bola jednoznačne negatívna. Nech je to už akokoľvek, večne pozitívnej Kmotríkovej, ktorú nezlomili ani najkrutejšie rany osudu, držíme palce, aby konečne našla toho pravého. 

Myslíte si, že Adriana našla novú lásku?

33 % nie
áno 67 %

Hlasovalo: 1425Galéria

Adriana Kmotríková Adriana Kmotríková je svojou Jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková Adriana Kmotríková je svojou Adriana Kmotríková je svojou

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články