Piatok, 27. apríl 2018. Meniny má Jaroslav, zajtra Jarmila.

Michal Hudák ukázal svojho najstaršieho syna: Z tej podoby padnete na zadok!

Najstarší syn Michala Hudáka je ako cez kopirák.
Najstarší syn Michala Hudáka je ako cez kopirák.
16.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Aký otec, taký syn! Presne toto pravidlo sa dokonale hodí do rodiny známeho moderátora Michala Hudáka (47). Jeho najstarší potomok Šimon sa totiž na svojho slávneho otca čoraz viac podobá. Pozrite, genetika v tomto prípade rozhodne nesklamala!


Ako vajce vajcu! Michal Hudák je nielen mimoriadne obľúbeným moderátorom a hercom, ale predovšetkým aj hrdým otcom troch detí. Známy jojkár má dvoch potomkov z predchádzajúceho manželstva – syna Šimona a dcéru Evu a so súčasnou partnerkou Denisou vychováva aj takmer štvorročného synčeka Huga.

Svoju krásnu rodinku dokonca Michal v týchto dňoch predstavil aj širokej verejnosti – a to prostredníctvom fotografie, ktorú sa podarilo získať magazínu Topstar. No a práve v tomto prípade sa nedalo nevšimnúť, že jablko skutočne nepadlo ďaleko od stromu.

Pozornému oku totiž celkom určite neušla až priam fascinujúca podoba slávneho otca s najstarším synom. Neprehliadnuteľný je najmä ich totožný výzor, uhrančivý pohľad, ale aj charizmatický úsmev, ktorý je ich azda najnápadnejším spoločným znakom. Dospievajúci Šimon je skrátka Hudákovou vernou kópiou a tiež živým dôkazom toho, že genetika robí skutočne veľké divy!

Moderátor Michal Hudák sa v týchto dňoch pochválil svojou krásnou rodinkou. Podoba s jeho najstarším synom Šimonom je priam do očí bijúca.
Michal Hudák ukázal svojho

Myslíte si, že sa Hudákov najstarší syn podobá na svojho slávneho otca?

16 % nie
áno 84 %

Hlasovalo: 3773Galéria

Najstarší syn Michala Hudáka Moderátor Michal Hudák sa Michal Hudák so súčasnou Michal Hudák je otcom Michal Hudák sa so

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: TV JOJ, RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články