Lucie Bílá (50) bez mejkapu: Ten pohľad vás dostane! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Lucie Bílá (50) bez mejkapu: Ten pohľad vás dostane!

Lucie Bílá
Lucie Bílá, Zdroj: Instagram L.B.
11.01.2017 13:30

PRAHA - Takto by ste ju na obraze nikdy nevideli! Obľúbená česká diva Lucie Bílá (50) je známa tým, že je vždy dokonale upravená a nastajlovaná, a tak si ju mnohí ani nevedia predstaviť ako vyzerá bez mejkapu. Nedávno urobila speváčka výnimku a svojím priaznivcom ukázala svoju „pravú“ tvár. Pozrite sa, ako vyzerá bez nánosu líčidiel! Spoznali by ste ju?


Bez hanby! Najúspešnejšia speváčka českého a slovenského šoubiznisu Lucie Bílá sa v spoločnosti objavuje vždy dokonale upravená a na obrazovkách, divadelných doskách, či koncertoch sa prezentuje v odvážnych outfitoch s výrazným mejkapom. Vidieť ju bez nánosu líčidiel sa zrejme nepodarí hocikomu.

Pred pár dňami sa však Lucia pochválila celému svetu na Instagrame fotografiou, na ktorej je bez mejkapu a mnohým jej vzhľad vyrazil dych. Známa interpretka na nej vyzerá dobre a oveľa mladšie, aj keď pôsobí trošku bledo. Napriek tomu ju priaznivci ihneď pod fotkou zasypali slovami chváli.

„Si veľmi mladá a krásna,“ napísal jeden a ďalší pokračovali: „Vyzeráš fantasticky bez mejkapu,“ či „Strčíš do vrecka ktorúkoľvek dvadsiatku.“ Lucia na zábere pôsobí naozaj oveľa mladšie a jej skutočný vek by jej zrejme tipol iba málokto. Veď posúďte sami

 

Mám za sebou kostýmní zkoušku a už se nemůžu dočkat neděle. Hurá do O2 arény!

Fotka uverejnená používateľom Lucie Bílá (@luciebila),

Pristane to Lucí Bílej bez mejkapu?

9 % nie
áno 91 %

Hlasovalo: 1919


 


Galéria

Lucie Bílá Lucie Bílá na sociálnu Lucie Bílá je vždy Lucie Bílá Lucie Bílá je vždy Lucie Bílá je vždy

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Tv Joj, SITA, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články