Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Slovenský sexsymbol Koleník prezradil: Čo pre neho znamenajú Vianoce?

Ján Koleník
Ján Koleník
25.12.2016 18:00

BRATISLAVA - Vianoce sú pre Jána Koleníka časom návratu domov, ticha, spomienok, rozjímania, relaxu a pohody. Aj tento rok ich oslavuje s najbližšou rodinou.


"Čoraz viac si Vianoce vážim a uvedomujem si ich duchovný rozmer. Majú pre mňa hlbší význam, ako keď som bol malý chlapec. Ide o iné prežitie iných hodnôt," prezradil. Na sviatočnom stole nemôže chýbať kapustnica, ryba, šalát a koláčiky, pričom prípravy trvajú celý deň. Ideálne darčeky podľa herca nie sú tie, ktoré sa dajú kúpiť, "nenechávam sa strhnúť povinnosťou kupovať darčeky. Vždy sa dá niečo darovať. Je to o tom byť hlavne spolu a venovať si navzájom čas.” 

Posledný deň v roku strávi Koleník pracovne, v Slovenskom národnom divadle účinkuje v inscenácii Bál. „Silvestrovský večer pre mňa nie je v znamení bujarých osláv. Skôr upokojenie sa v najužšom kruhu najbližších a zamyslenie nad šancou nejakého nového štartu,” uviedol rodák z Banskej Bystrice. Novoročné predsavzatia si obľúbený slovenský herec nedáva, je vraj systematik.

„Plány a ciele si dávam v priebehu celého roka. Koncom roka mi prebehne hlavou pár významných momentov uplynulého roka, za ktoré som vďačný, z ďalších si môžem vziať ponaučenie, “ pokračoval Koleník. Pri pomyslení na nový rok sa najviac teší na leto a more. „Na to sa teším vždy v zime, na jednoduchý oddych a relax,” uzavrel. 


Galéria

Ján Koleník Ján Koleník Ján Koleník

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články