Streda, 28. jún 2017. Meniny má Beáta, zajtra Peter a Pavol, Petra.

Pripomeňte si kurióznu nehodu Joža Ráža: Selfie-čka a veľký smiech!

Jožo Ráž sa po zrážke dokonca smial.
Jožo Ráž sa po zrážke dokonca smial.
19.06.2016 13:00

BRATISLAVA - To sa len tak nevidí! V týchto dňoch uplynul presne rok od autonehody, ktorej účastníkom bol spevák Jožo Ráž (61). Svoje terénne vozidlo vtedy neubrzdil a na križovatke vrazil do auta pred sebou. No hoci by mnohí v tejto situácii boli vo veľkom šoku, on si s poškodeným vodičom robil selfie-čka a doslova sa rehotal. Pripomeňte si túto kurióznu haváriu!


Keď spôsobí autonehodu neznámy človek, väčšinou ide o nepríjemné chvíle plné stresu... No keď sa v takejto situácii ocitne slávny spevák, hneď je to o niečom inom. V týchto dňoch uplynul presne rok od havárie, ktorú v Bratislave spôsobil líder skupiny Elán Jožo Ráž. A tak sme sa pohrabali v našom archíve a ide skutočne o kuriózne momenty, ktoré stoja za pripomenutie.


Nehoda Joža Ráža: Toto si môže dovoliť len on!


Veď hoci väčšina by mala v týchto chvíľach zamračené tváre, známy Slovák pôsobil veselo a smial sa doslova na celé kolo. Ani sa niet čomu čudovať - poškodený vodič totiž v momente, keď si uvedomil, čo sa stalo, spravil niečo, čo sa bežne pri nehodách nevidí. „Keď pán zistil, kto do neho vrazil, urobil si s Rážom selfie,“ prezradil nám zdroj, ktorý nás o kolízii informoval. 

Po vybavení všetkých formalít napokon umelec odfrčal preč... Tak rýchlo, že nestihol ani skontrolovať, či po ňom na ceste náhodou niečo nezostalo. Kus z jeho rozbitého auta, tak musel z vozovky pozbierať muž zákona. No čo, legenda je legenda! Pozrite si fotky v galérii >>

Jožo Ráž spôsobil pred rokom v Bratislave autonehodu.
Pripomeňte si kurióznu nehodu

Boli ste už niekedy účastníkom autonehody?

30 % nie
áno 70 %

Hlasovalo: 347Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko