Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Hrozivý pohľad na herečku z Búrlivého vína: Opuchy a MEGAkruhy pod očami!

Petra Vajdová
Petra Vajdová
24.03.2016 09:30

BRATISLAVA - Čo sa jej to stalo?! Už zopár týždňov sa v seriáli Búrlivé víno objavuje aj herečka Petra Vajdová (30). Brunetka po svojom návrate na obrazovky modro-žltej televízie ohurovala schudnutou postavou a nezameniteľným úsmevom. Dnes večer sa však divákom markizáckeho počinu naskytne na známu Slovenku poriadne prekvapivý pohľad - pod očami má totiž opuchy a obrovské kruhy.


Petra Vajdová divákom televízie Markíza rozhodne nie je neznáma. Ich srdcia si získala ešte v seriáli Chlapi neplačú a od konca januára sa objavuje už aj v Búrlivom víne. Tam divákov hneď od začiatku ohurovala sexi schudnutými krivkami. No pocity obdivu dnes večer u mnohých zrejme vystrieda zhrozenie. 

Vždy usmievavá herečka sa totiž v dnešnej epizóde objaví v opuchmi a veľkými kruhmi pod očami. Doslova pôsobí, ako keby sa dostala s niekým do konfliktu a vyriešila si to s ním ručne stručne. Vyzerá utrápene a unavene... To sa napokon podpísalo aj pod to, že 30-ročná umelkyňa vzhľadom zostarla o dobrých 10 rokov. Takže Petra, treba sa poriadne vyspať, vrátiť na tvár široký úsmev a opäť budeš za hviezdu! 

Petra Vajdová v dnešnej časti Búrlivého vína prekvapí veľkými opuchmi a kruhmi pod očami.
Hrozivý pohľad na herečku


Patrí Petra Vajdová k vašim obľúbeným herečkám? Zahlasujte za ňu v ankete Telkáč roka 2015! Kliknite sem>>


Páči sa vám Petra Vajdová ako herečka?

14 % nie
áno 86 %

Hlasovalo: 1816Galéria

Petra Vajdová Petra Vajdová v dnešnej Petra Vajdová sa v Petra Vajdová sa pred Petra Vajdová kvôli unavenému Petra Vajdová v dnešnej Petra Vajdová vyzerá zvyčajne Petru Vajdovú si diváci

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články