Brutálna premena slovenskej herečky: Nespoznala by ju snáď ani vlastná mama! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Brutálna premena slovenskej herečky: Nespoznala by ju snáď ani vlastná mama!

Zuzana Fialová
Zuzana Fialová
06.03.2016 22:00

BRATISLAVA - Úplne iná! Herci sa často menia na iných ľudí a niekedy je problém ich spoznať. Rovnako ako Zuzanu Fialovú (41), ktorá sa kvôli šou Tvoja tvár znie povedome premenila na známu speváčku Amy Winehouse. A vyšlo to naozaj dokonale. Málokto by na prvý pohľad povedal, kto sa pod „maskou” skrýva.


Kto to vlastne je?! Pri pohľade na záber, ktorý v sobotu zverejnila televízia Markíza na instagrame, zostáva skoro až rozum stáť. Po prvý raz sa totiž u nás chystá šou Tvoja tvár znie povedome a zdá sa, že to bude naozaj dokonalé. 

V prvej časti sa predvedú ako známi speváci aj porotcovia, medzi ktorými je Zuzana Fialová. Tú maskéri zmenili na Amy Winehouse a podoba je to naozaj verná. Keď sa na obrázok pozrie človek, ktorý netuší nič o účinkujúcich, musí mať riadny problém zistiť, na koho sa vlastne pozerá. Keby sa herečka takto niekam vybrala, naozaj málokto by ju spoznal. 

Topky.sk zisťovali, ako sa takto zmenená cítila. „Cítila som sa pobavene. Amy mám rada, bola to skvelá speváčka, čo sa o mne nedá povedať. Tak som sa snažila spolu s maskérmi aspoň o čo najvernejšiu podobu,” povedala nám Fialová. 

Budete sledovať šou Tvoja tvár znie povedome?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 1604Galéria

Zuzana Fialová Zuzana Fialová ako Amy Zuzana Fialová sa zmenila Zuzana Fialová ako Amy Zuzana Fialová bude porotkyňou

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza, archív ZF, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články