Kráska z ČS má talent sa nehanbí: Pozrite na to nahé telo! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Kráska z ČS má talent sa nehanbí: Pozrite na to nahé telo!

Martina Hekerová
Martina Hekerová
01.03.2016 00:00

PRAHA - Odhalila sa celá! Martina Hekerová (24) sa zviditeľnila v šou Česko Slovensko má talent, keď ju a jej partnera porotkyňa Lucie Bílá (49) pred dvomi národmi rozdelila ako spevácke duo. Brunetka nepostúpila, no nakoniec sa namiesto spievania aj tak uplatnila ako modelka. A všimol si ju aj súťažiaci z Muža roka. Ten si ju prizval na fotenie, na ktorom krásku vyzliekol donaha.


Martina Hekerová je slečna, ktorá sa chcela uplatniť v šou Česko Slovensko má talent. Prihlásila sa aj s priateľom a ten zaujal porotu viac. Nakoniec sa rozhodol postúpiť bez svojej nežnej polovičky. 

Martina ale ľutovať nemusí, vyštudovala konzervatórium a venuje sa herectvu a spievaniu jazzu. Uplatnila sa ale aj ako modelka a nachádza sa v databáze známej modelingovej agentúry. Aktuálne si ju všimol aj súťažiaci z Muža roka 2011 Michal Gajdošech – obsadil tam striebornú priečku a navyše má aj titul Mister International Slovak Republic 2013, na svetovom finále skončil siedmy. 

Teraz sa rozhodol nafotiť nejaké zaujímavé zábery práve s Martinou po boku. A je sa na čo pozerať, keďže brunetka sa vyzliekla úplne donaha. „Nejde o žiadnu reklamu. Robili sme to sebe pre radosť. Ideu, že ide o zaujímavý kontrast, dať k sebe elegantne oblečeného muža a nahú ženu, sme vymysleli s fotografom Petrom Weiglom, Martina nebola proti, tak sme to zrealizovali a podľa mňa to dopadlo viac než dobre,” povedal pre Super.cz Michal. 

Martina Hekerová sa fotila nahá s Michalom Gajdošechom.
Kráska z ČS má

Páčia sa vám fotky Martiny a Michala?

27 % nie
áno 73 %

Hlasovalo: 521Galéria

Martina Hekerová Martina Hekerová sa fotila Martina Hekerová sa pri Martina Hekerová sa fotila Martina Hekerová a Michal Martina Hekerová sa uplatnila

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Petr Weigl, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články