Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Kollárove mamičky sa okrem chlapa »delia« aj o čosi iné... Dámy, nie je vám to trápne?!

Zľava: Andrea Heringhová, Barbora Richterová, Petra Krištúfková, Boris Kollár
Zľava: Andrea Heringhová, Barbora Richterová, Petra Krištúfková, Boris Kollár
29.02.2016 18:00

BRATISLAVA - To vážne?! Boris Kollár (50) je známym milovníkom žien. Svedčí o tom napokon aj jeho 9 detí s ôsmimi rôznymi ženami. No napriek tomu sa žiadna z nich, prekvapivo, nesťažuje. Známy boháč sa totiž každej venuje rovnakým dielom a zdá sa, že rozdiely nerobí ani pri darčekoch. Jeho milenky sa totiž pýšia rovnakými kabelkami v hodnote 2300 eur. Jediné čo sa líši, je ich farba. Veď pozrite sami!


Nie je žiadnym tajomstvom, že Boris Kollár je k svojim ženám pozorný. Rovnako ako svoje deti, aj ich mamičky obsýpa luxusom a pohodlím. A nerobí medzi nimi žiadne rozdiely. Naozaj... Doslova to vyzerá tak, že známy boháč nakupuje v značkových obchodoch takpovediac vo veľkom. 

Veď toto už naozaj nemôže byť náhoda, že tri z jeho mamičiek sa na verejnosti pýšia úplne rovnakými kabelkami svetovej módnej značky v hodnote 2300 eur. Jediné, čím sa kúsky jednotlivých dám od seba líšia, je farba. Veď zatiaľ čo Andrea Heringhová má tmavozelenú, Barbora Richterová sa teší z jej červenej verzie. 

No a najnovšie sa k svojim kolegynkám v láske pridala aj Petra Krištúfková. Nedávno totiž svojmu exmilencovi a dnes politickému partnerovi pomáhala pri predvolebnej kampani. A ako fotky na sociálnej sieti Facebook prezradili, aj ona sa pýši takou istou taškou. Nádejná politička ju má však pre zmenu vo svetlom odtieni zelenej. 

Vyzerá to teda tak, že okrem chlapa sa Kollárove mamičky delia aj o rovnaký typ módnych kúskov. A to, ak by sa trojica stretla na jednej akcii, by sa mohlo považovať na riadne faux pas. Dámy, nie je vám to trápne?!

Myslíte si, že ide o náhodu alebo rovnaké kabelky kúpil svojim ženám Boris Kollár?

Náhoda

127

Kúpil Boris Kollár

1344

Počet hlasov: 1471


Galéria

Zľava: Andrea Heringhová, Barbora Petra Krištúfková pred pár Rovnakú kabelku má aj Kabelka luxusnej módnej značky Kabelka, ktorými sa pýšia

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook B.K., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články