Utorok, 24. apríl 2018. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Kypré tvary slovenskej moderátorky: Tajné zábery!

Oblé tvary slovenskej moderátorky
Oblé tvary slovenskej moderátorky
22.02.2016 09:30

BRATISLAVA - Markizácka Smotánka v sobotu priniesla aj zábery z generálky jedného z plesov, ktoré sa konali v uplynulom období. Nepozorovane ich nakrútil vraj divák šoubiznisovej relácie a zachytil na nich kypré tvary moderátorky Ivety Malachovskej (50).


Iveta Malachovská nikdy nepatrila k vychudnutým ženám. Svoje obliny sa viackrát pokúšala krotiť – kedysi cvičila aj pod dohľadom Zory Czoborovej. Časom však zhodené kilogramy opäť nabrala. A čím je človek starší, tým horšie sa chudne, pritom Iveta minulý rok oslávila päťdesiatku.  

To, že jej postava nepatrí k tým tip-top, ukázala aj markizácka Smotánka. V relácii sa totiž objavili zábery diváka, ktoré potajomky nakrútil počas generálky na ples. Zachytil na nich práve Malachovskú a jej kypré tvary. „Ako poznáme Ivetku, je v ťažkej pohode a z takýchto záberov si naozaj nič robiť nebude, lebo dobre vie, že jej manžel Martin ju ľúbi takú, aká je,” znel komentár k príspevku. 

Iveta Malachovská v civile pred začiatkom plesu
Kypré tvary slovenskej moderátorky:


Galéria

Oblé tvary slovenskej moderátorky Iveta Malachovská v civile Iveta Malachovská Iveta Malachovská Iveta Malachovská Iveta Malachovská Iveta Malachovská na Bratislavskom Iveta Malachovská a jej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza/Smotánka, Ján Zemiar, Orange

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články