Mórová oslávila narodeniny: Ale veď to telo... Fakt má už toľko?! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Mórová oslávila narodeniny: Ale veď to telo... Fakt má už toľko?!

Diana Mórová sa udržiava vo forme.
Diana Mórová sa udržiava vo forme.
19.02.2016 00:00

BRATISLAVA - Blahoželáme! Herečka Diana Mórová vo štvrtok oslávila svoje narodeniny. A je to neuveriteľné, ale odteraz si už do kolónky vek píše číslo 46. No telo, ktorým ohuruje na televíznych obrazovkách, divadelných doskách či prehliadkových mólach, pôsobí oveľa mladšie.


Diana Mórová vo štvrtok oslávila 46. narodeniny. Ťažko sa tomu verí, keď si človek spomenie na jej zvodné pohyby v Tanci snov, či divadelnú hru Venuša v kožuchu, kde sa pohybovala naozaj v úspornom oblečení. Figúru má totiž parádnu. 

Topky.sk zisťovali, ako svoj vek vníma samotná herečka. „Je pravda, že vekom už inak rozmýšľam, uvedomujem si veci ako zdravie, pohyb, strava a podobne,” povedala nám Diana. „Dôležité je nestratiť psychiku, tá vie s hlavou a telom narobiť galimatiáš. Veľa záleží aj od hormónov a vekom ich strácame, a to nikto nepovie na plné ústa. Treba jesť aj podporné vitamíny a zachovávať si tú mladícku sviežosť, lebo ženy aj muži v prechode podliehajú rýchlo depresiám. Nie je to sranda,” dodala Mórová. 

Ona sama je však v neustálom kolobehu a má sa stále čím zaoberať. „Mám aj veľa práce a v podstate aj malé dieťa – má desať, ale vyzerá mladšie, a to ma stimuluje byť neustále v pohybe. A netreba podliehať stresu a byť neustále v pozore, ale užívať si ten život,” tvrdí umelkyňa. 


Galéria

Diana Mórová sa udržiava Diana Mórová ako modelka Diana Mórová na móle Diana Mórová Diana Mórová v Tanci Diana Mórová v Tanci Diana Mórová v Paneláku Diana Mórová v divadle

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar, Zsuzsa Szkárossy

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články