Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Rozvedená Martina Mečiarová: Má nového chlapa... Pozrite na nich!

Martina Mečiarová
Martina Mečiarová
15.02.2016 18:00

BRATISLAVA/PRAHA - Nový život! Martina Mečiarová (36) je rozvedená niečo vyše roka. A hoci krach manželstva niesla ťažko, nakoniec sa pozbierala a začala odznova. Dokonca má už aj novú lásku. Brunetka je už niekoľko mesiacov šťastná po boku právnika Mareka.


Martina Mečiarová koncom roka 2013 skončila v televízii Markíza a v októbri 2014 sa rozviedla s manželom Milanom Mečiarom. Turbulentné obdobie je však už definitívne za ňou. 

V sobotu sa totiž brunetka ukázala na Česko-Slovenskom plese v Prahe. A nebola sama, ani s kamarátkou. Spoločnosť jej robil muž, s ktorým sa držala za ruku tak, že nebolo pochýb o ich vzťahu. 

To, že ide o jej novú lásku, nám napokon potvrdila aj samotná Mečiarová. „Je to môj priateľ, volá sa Marek. Je to právnik a sme spolu niekoľko mesiacov, ale viac sa k svojmu vzťahu nebudem vyjadrovať. Svoje súkromie si chceme strážiť,” povedala nám bývalá markizáčka. Po zmene z blondínky na brunetku je to ďalšia výrazná zmena v jej živote od rozvodu.

Martina Mečiarová s partnerom Marekom
Rozvedená Martina Mečiarová: Má

Hodí sa podľa vás k Martine jej nový partner Marek?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 2519Galéria

Martina Mečiarová Martina Mečiarová s partnerom Martina Mečiarová sa ukázala Nový partner Martiny Mečiarovej Martina Mečiarová po rozvode Martina Mečiarová s exmanželom

Nástroje k článkuZDROJ: ak, ev
FOTO: Ján Zemiar, archív MM, Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články