Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Sexi FOTO blondínky z Telerána: Markíza, tejto by malo byť na obraze viac!

Klaudia Kristiníková
Klaudia Kristiníková
04.02.2016 00:00

BRATISLAVA - Wau, to je ale kočka! Práca na televíznych obrazovkách si okrem daru reči vyžaduje aj oku lahodiaci vzhľad. No a túto podmienku jednoznačne spĺňa redaktorka markizáckeho Telerána Klaudia Kristiníková (24). Veď na krásnu blondínku je doslova radosť pozerať. Svedčia o tom napokon aj fotky, ktoré sa nám podarilo získať. Pozrite sami - táto by sa rozhodne mala vo vysielaní objavovať viac!


Keď sa snúbi krása s darom reči, sú to tie najlepšie predpoklady na prácu v televíznej brandži. Všetky tieto atribúty do bodky spĺňa aj redaktorka markizáckeho Telerána Klaudia Kristiníková. Svedčia o tom v neposlednom rade aj jej umelecké fotky, ktoré sa nám podarilo získať. 

Husté blond vlasy, príjemný výraz, dokonalé krivky... No skutočne radosť pozerať. Veľká škoda, že za celý ten čas, čo kráska v Markíze pracuje, ju diváci môžu vídať len za stolíkom s notebookom. Veď pozrite na ňu, rozhodne by jej na obraze malo byť viac!

Na sexi redaktorku markizáckeho Telerána Klaudiu Kristiníkovú je naozaj radosť pozerať.
Sexi FOTO blondínky z

Vyzerá podľa vás Klaudia Kristiníková dobre?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 1051Galéria

Klaudia Kristiníková Na sexi redaktorku markizáckeho Klaudia Kristiníková je krásna Pri redaktorke Klaudii Kristiníkovej Klaudia Kristiníková sa nepýši

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív K.K./Katarína Opatovská

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články