Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Tajná svadba slovenskej herečky: Žiadne biele šaty a všetko na poslednú chvíľu!

Daniela Šinkorová je už vydatá.
Daniela Šinkorová je už vydatá.
25.01.2016 13:30

PRAHA - Prísne tajná! Taká bola svadba slovenskej herečky pôsobiacej v Česku Daniely Šinkorovej (43). V týchto dňoch sa totiž na verejnosť dostala informácia o tom, že plavovláska pred viac ako tromi mesiacmi povedala áno svojmu dlhoročnému partnerovi. A obrad to bol naozaj netradičný - nevesta na sebe nemala ani biele šaty a všetko sa organizovalo doslova na poslednú chvíľu.


Daniela Šinkorová je rodená Slovenka, no viac ako u nás je známa u našich západných susedov. Plavovláska tam totiž pôsobí nielen ako herečka, ale aj ako moderátorka magazínu Top Star. A práve šoubiznisová relácia v týchto dňoch odhalila, že sa plavovláska vydala. Jej manželom sa stal boháč Ladislav Polák, s ktorým Daniela žije už dlhých 10 rokov. 

Svadba sa však nekonala tento víkend, ani ten predchádzajúci... Podľa informácií českého blesku.cz, sa veselica konala pred dlhými štyrmi mesiacmi! Moderátorke sa tak svoj veľký deň D podarilo dokonale ututlať. „Určite sa nevydala dnes. Ide o staršie fotky, nikto o tom ale nevedel. Už sú to štyri mesiace. Vydávala sa 4. októbra,“ prezradil pre Blesk zdroj z televízie Prima.

Malý civilný obrad sa konal na zámku Berchtold a nevesta mala na sebe šaty netradičnej farby. Nešlo o žiadnu snehobielu róbu, ale vínovočervený model s dĺžkou nad kolená. Celá svadba bola vraj dosť netradičná. Žiadne zvyky sa nedodržiavali, okrem jediného, že ženích mohol vidieť svoju vyparádenú polovičku až „pred oltárom”. 

A ktovie, možno si to takto zariadili aj z praktických dôvodov. Ako totiž moderátorka sama priznala, všetko sa organizovalo na poslednú chvíľu, aj kytica sa kupovala doslova v hodine dvanástej. Zaľúbenci sa teda v takom zhone mali zrejme šancu stretnúť naozaj až pred oddávajúcim. „Bolo to narýchlo. Môj Láďa povedal, že keď to nestihneme do jeho päťdesiatky, čo bolo týždeň potom, tak už to nikdy neurobíme. Takže som teraz Daniela Polák Šinkorová,“ prezradila pre Top Star magazín umelkyňa. 

Páči sa vám, keď má nevesta na svadbe šaty inej farby ako bielej?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 1174Galéria

Daniela Šinkorová je už Daniela Šinkorová sa fotkami Daniela Šinkorová ukázala svojim Aj kyticu kupovala nevesta Daniela Šinkorová sa vydávala

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook D.Š., Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články