Horúci záber slovenskej Marilyn Monroe: Slintajú nad ňou aj v Portugalsku! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Horúci záber slovenskej Marilyn Monroe: Slintajú nad ňou aj v Portugalsku!

Adriana Čerňanová
Adriana Čerňanová, Zdroj: Branislav Šimončík pre GQ
20.01.2016 00:00

BRATISLAVA - 100 bodov! Mladá Slovenka Adriana Čerňanová (24) patrí k našim najúspešnejším modelkám. Veď niekoľko rokov po sebe bola tvárou svetoznámej značky spodnej bielizne. O tom, že má telo bohyne, preto niet pochýb. Najnovšie ho predviedla v novom čísle portugalského magazínu GQ, kde pózovala ako zmyselná Marilyn Monroe. Nad jej sexi figúrou tak slintajú aj páni ďaleko za našimi hranicami.


Adriana Čerňanová sa pred štyrmi rokmi stala tvárou svetoznámej značky spodnej bielizne. A z pomyselného trónu ju nezosadil ani „dokonalý anjelik“ Miranda Kerr. Dôvod? Naša kráska má rovnako dokonalé, ak nie ešte lepšie telo, ako jej americká kolegyňa... No navyše je zmyselná ako legendárna Marilyn Monroe. 

Dokazuje to v portugalskom magazíne GQ. Tam rodáčka spod Tatier pózuje úplne nahá a sexepíl z nej doslova srší. Jediné, čo zahaľuje jej holé telo, je len biela plachta. Portugalskí páni si tak pri pohľade na krásnu Slovenku bez pochýb musia utierať slinky. Nemyslíte?

Je podľa vás Adriana Čerňanová sexi?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 1000Galéria

Adriana Čerňanová Adriana Čerňanová má sexepílu Adriana Čerňanová sa objavila Adriana Čerňanová patrí k Nad Adrianou Čerňanovou slintajú

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Branislav Šimončík pre GQ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články