Sexi jojkárka Pavolová sa vyzliekla: Odhodila tričko a... Wau, to je pohľad! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Sexi jojkárka Pavolová sa vyzliekla: Odhodila tričko a... Wau, to je pohľad!

Stanislava Pavolová
Stanislava Pavolová
12.01.2016 13:30

BRATISLAVA – Toto sa len tak nevidí! Moderátorku Stanislavu Pavolovú (34) diváci poznajú z jojkárskeho Top Star magazínu, kde je vždy tip top nahodená. Svojou dokonalou postavičkou sa občas pochváli aj na sociálnych sieťach. Teraz zverejnila záber, ktorý potešil oko nejedného muža. Sexi blondínka totiž zahodila tričko a ukázala, čo schováva pod ním. Pozrite na to dokonalé telíčko!


Predviedla sa! Jedna z najkrajších jojkárskych tvárí Stanislava Pavolová má sexepílu na rozdávanie. O tom sa už mohli neraz presvedčiť aj televízni diváci Top Star magazínu, kde blondínka provokuje v sexi outfitoch.

Dokonca sa občas mihne aj na predvádzacom móle, či pridá nejaký selfie záber na sociálnu sieť. No takú fotografiu, akú ukázala v pondelok, u nej často nevidieť.

Blondínka si totiž vyzliekla tričko a iba v podprsenke sa odfotila v skúšobnej kabínke. Všetkým tak ukázala svoje ploché bruško. Týmto príjemne prekvapila svojich fanúšikov a predovšetkým tých mužských, ktorí ju zasypali ihneď lichôtkami. „Postava ako lusk,“ znel jeden z komentárov a ďalšie boli v podobnom duchu. Pri toľkej chvále sa Pavolová nemusí hanbiť zverejniť ani oveľa viac takýchto zvodných záberov, čo poviete?

Jojkárka Stanislava Pavolová odhodila tričko a ukázala ploché bruško.
Stanislava Pavolová

Páči sa vám postava Stanky Pavolovej?

32 % nie
áno 68 %

Hlasovalo: 869Galéria

Stanislava Pavolová Jojkárka Stanislava Pavolová odhodila Stanislava Pavolová Sexi jojkárka Stanislava Pavolová Jedna z najkrajších jojkárok Sexi Stanislava Pavolová (vpravo) Stanislava Pavolová sa môže

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO:Instagram, Niki Bankovich photography, magazín exklusive, Ján Zemiar, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články