Streda, 25. máj 2016. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Markíza sa vrátila o 15 rokov späť: Diváci neverili vlastným očiam!

Pošlite nám tip
Jadranka Handlovská
Jadranka Handlovská
07.01.2016 19:00

BRATISLAVA - Azda každý Slovák si pamätá tmavovlasú rosničku z Markízy Jadranku Handlovskú (48). Temperamentná Slovenka sa po dlhých 8 rokoch hlásenia televízneho Počasia vydala pred rokmi na spevácku dráhu. A hudbe sa venuje dodnes. O novinkách zo svojho profesionálneho ale aj súkromného života prišla dnes porozprávať do Telerána. A diváci, keď zapli televízor, akoby sa vrátili o dobrých 15 rokov späť.


Vysielanie markizáckej rannej šou Teleráno každý deň spestrujú zaujímaví hostia. Dnes si moderátori do štúdia pozvali svoju bývalú kolegyňu Jadranku Handlovskú. Tá pred dlhými rokmi hlásila v Záhorskej Bystrici Počasie, no neskôr sa dala na spevácku dráhu. 

A práve vďaka tmavovláske sa dnes televízia vrátila o dobrých 15 rokov späť. Hoci bývalá rosnička prišla do vysielania rozprávať o svojich novinkách zo života, zaspomínala si aj na staré časy a vyskúšala si, aké je to opäť stáť pred kamerou a hlásiť predpoveď počasia. Ak si teda v tom momente diváci zapli televízor, určite neverili vlastným očiam – na prvý pohľad to totiž pôsobilo, akoby sa vrátili v čase. 

 

Pamätáte si na počasie s Jadrankou? Pripomenuli sme si ho v dnešnom Teleráne :)

Posted by Teleráno on 6. január 2016

Pamätáte si ešte na časy, keď bola Jadranka rosničkou?

18 % nie
áno 82 %

Hlasovalo: 3045


 

Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Jadranka Handlovská Televízia Markíza akoby sa Jadranka Handlovská je v Jadranka Handlovská počas svojej

Nástroje k článkuFOTO: Tv Markíza, Eva Janovická
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články