Erika Barkolová v plavkách: Pozrite na zdeformované brucho jojkárskej hviezdy! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Erika Barkolová v plavkách: Pozrite na zdeformované brucho jojkárskej hviezdy!

Erika Barkolová
Erika Barkolová
07.01.2016 00:00

THAJSKO - Rozlietaná! Erika Barkolová (38) netrávila zimné prázdniny doma. Najprv bola so svojimi dcérami v Tatrách, potom navštívila Trenčín. Cestovateľský maratón nateraz zavŕšila v teple... A poriadne ďaleko. Na Instagrame sa totiž najnovšie pochválila fotkou v plavkách z horúceho Thajska. No okrem blaženého výrazu tváre odhalila na zábere aj zdeformované brucho. Pozrite!


Mnoho Slovákov si v tomto období doprialo dovolenku. Či už zimnú, niekde na lyžiach, alebo skrátka len kvalitný oddych doma. No našli sa aj takí, ktorí sa vybrali za teplom k moru. Fotkou z horúcich chvíľ v Thajsku sa na sociálnej sieti Instagram pochválila aj jojkárka Erika Barkolová. 

Na internet zavesila záber, na ktorom je len v plavkách. Fotoaparát ju zachytáva vo chvíli, keď sa v dvojdielnych bikinách opaľuje na slnku. A fanúšikom sa okrem jej výstavných nôh a blaženého výrazu tváre naskytol aj prekvapivý pohľad na jej brucho. To je totiž na snímke úplne zdeformované. 

Nejde však o prirodzený stav, ale len o optický klam. O všetko sa postarali poháre s vínom, ktoré stáli medzi fotoaparátom a blondínkinými krivkami. Fotenie cez sklo poriadne zmenilo jej tvary.

Ako ste trávili zimné prázdniny vy?

Doma

620

Na dovolenke

50

V práci

92

Počet hlasov: 762


Galéria

Erika Barkolová Erika Barkolová sa na Pred pár dňami bola Po ceste z Tatier Erika Barkolová je dlhoročnou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram E.B., IEM

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články