Desivý pohľad na víťazku SuperStar: Jejda! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Desivý pohľad na víťazku SuperStar: Jejda!

Aneta Langerová
Aneta Langerová, Zdroj: Profimedia
05.01.2016 19:30

PRAHA - Mejkap robí svoje! Pri známych tvárach sme zvyknutí, že sa na verejnosti objavujú zvyčajne dokonalo upravené. O ich bezchybný vzhľad sa starajú vizážisti, ktorí v priebehu pár minút z nich vykúzlia o čosi krajšie osoby. Týka sa to aj úplne prvej českej SuperStar Anety Langerovej (29). Fotografom sa ju totiž podarilo zachytiť, ako vyzerá, keď neprejde skrášľovacími procedúrami.


Keď sa známe tváre objavia na televíznych obrazovkách či na verejnom vystúpení, vždy vyzerajú ako „zo škatuľky“. Dokonalo upravené, s perfektným mejkapom, tip-top účesom, bezchybným outfitom... O celú ich vizáž sa totiž starajú profesionálne ruky stylistov.

No aj oni sú len ľudia a rovnako ako tie dobré, majú aj svoje zlé dni, počas ktorých nevyzerajú práve najlepšie. Dôkazom je aj prvá česká víťazka speváckej šou SuperStar Aneta Langerová. 

Tú sa totiž pred pár dňami podarilo našim západným susedom nafotiť úplne bez mejkapu. A pohľad na ňu bol dosť prekvapivý – akoby to ani nebola ona. Známu speváčku zachytili s rozcuchanými vlasmi, bledou pleťou a tmavými kruhmi pod napuchnutými očami... Navyše sa jej na tvári zračil zničený výraz. Takýmto výzorom by teda mnohých odplašila.  

Českým fotografom sa podarilo zachytiť speváčku Anetu Langerovú bez mejkapu.
Desivý pohľad na víťazku
Zdroj: Profimedia

Aký výzor na ženách preferujete?

prirodzený

1334

s mejkapom

177

Počet hlasov: 1511


Galéria

Aneta Langerová Českým fotografom sa podarilo Aneta Langerovás mejkapom Aneta Langerová sa v Aneta Langerová na kastingu

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Profimedia, Nova, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články