Pondelok, 18. december 2017. Meniny má Sláva, zajtra Judita.

Celeste Buckingham sa zmenila: Rozchod s Harichom a roky urobili svoje!

Celeste Buckingham sa v priebehu rokov zmenila.
Celeste Buckingham sa v priebehu rokov zmenila.
21.07.2014 09:00

BRATISLAVA – Krajšia, no zachmúrená! Celeste Buckingham (19) už dávno nie je tou naivnou tínedžerkou, ktorá bojovala o titul prvej Česko Slovenskej SuperStar. S pribúdajúcimi rokmi totiž brunetka dozrieva nielen čo sa profesie týka, ale i zovňajšku. Na ňom sú zmeny badateľné. Jediné, čo kazí celkový dojem, je smutná tvár mladej umelkyne. Tá je poznačená nedávnym rozchodom s kolegom zo speváckej šou Martinom Harichom (18).


Mení sa na ženu! Celeste Buckingham vhupla do sveta šoubiznisu pomerne skoro. A tak kým si jej rovesníčky užívali bezstarostné dospievanie, ona tvrdo pracovala na tom, aby bola úspešná. Roky, počas ktorých budovala svoju kariéru, sa podpísali aj na jej zovňajšku. Kým v minulosti o svoj vzhľad príliš nedbala, dnes chodí po uliciach dokonale upravená.

Mladú speváčku sme totiž pred pár dňami stretli na nábreží Dunaja, kde si v spoločnosti kamarátky pochutnávala na obede. Bujnú hrivu, ktorú v minulosti nosila rozstrapatenú, mala učesanú. Nohy jej prekvapivo zdobili sandáliky na vysokých podpätkoch. Za povšimnutie stoja určite aj upravené nechty či bižutéria, čo Celeste pridávalo na ženskosti.

No napriek tomu, že to umelkyni svedčalo, vyzerala akosi nespokojne. Tvár mala počas stretnutia s kamarátkou zamyslenú a úsmev by ste na nej hľadali márne. Dôvodom brunetkinho trápenia je zrejme nedávny rozchod s kolegom Martinom Harichom. „Je to moja prvá a najväčšia láska a som z toho nešťastná a smutná,” vyznala sa nedávno zo svojich pocitov Buckingham.

Vyzerá podľa vás Celeste Buckingham teraz lepšie než pred rokmi?

19 % nie
áno 81 %

Hlasovalo: 1206Galéria

Celeste Buckingham sa v Celeste Buckingham sa po Celeste Buckingham vyzerá v Celeste Buckingham si počas Celeste Buckingham dbá o Celeste Buckingham a Martin Takto vyzerala Celeste Buckingham Celeste Buckingham sa v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články