Nedeľa, 27. máj 2018. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Markizák Švajda sa uvoľnil: Takto ho na obraze nikdy neuvidíte!

Patrik Švajda si leto užíva a prispôsobil tomu svoj šatník. Na obraze sa však aj naďalej objavuje v obleku a s kravatou.
Patrik Švajda si leto užíva a prispôsobil tomu svoj šatník. Na obraze sa však aj naďalej objavuje v obleku a s kravatou.
16.07.2014 09:00

BRATISLAVA – Leto si užíva! Patrika Švajdu (42) pozná väčšina ako moderátora seriózneho spravodajstva. Divákom sa prihovára oblečený v košeli, obleku a s kravatou na krku. Mimo svetiel reflektorov je však markizák obyčajným chlapom preferujúcim pohodlie. Keď sme ho začiatkom týždňa stretli pri príchode do Záhorskej Bystrice, svojím outfitom nám to len potvrdil.


Zladený do detailov! Patrik Švajda si je vedomý toho, že ho zovňajšok živí a že jeho tvár je ľuďom dobre známa. Zrejme aj preto dbá o to, aby bol jeho imidž bezchybný. A potrpí si na to nielen v očiach verejnosti, ale aj v súkromí. Keď sme ho totiž v pondelok stretli pred budovou Markízy, nenašli sme na ňom ani jednej chybičky.

Tričko s výstižným nápisom “Ročník 72” (v tom roku sa Patrik narodil, pozn.red. ) farebne korešpondovalo so šľapkami, ktoré mal moderátor na nohách. Vrecúško plné nektáriniek v Švajdových rukách zas potvrdzovalo fakt, že si markizák svoju líniu stráži.

O sedemnástej hodine sa však už Švajda prihováral televíznym divákom tak, ako sme na neho zvyknutí. Pohodlné oblečenie vymenil za košeľu a sako. V rovnakom duchu sa niesol aj jeho outfit, v ktorom sa o pár hodín neskôr objavil v hlavnej spravodajskej relácii. Na krk mu navyše pribudla aj kravata.

Páči sa vám, ak chodia muži farebne zladení?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 957Galéria

Patrik Švajda si leto Patrik Švajda prifrčal do Patrik Švajda strávil pondelkové Patrik Švajda chodí do Patrik Švajda v pondelok Patrik Švajda sa po Večerné Televízne noviny moderoval Patrik Švajda tak, ako

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, TV Markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články