Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Kormúthová po vyhadzove z verejnoprávnej RTVS: Rozpredáva šatník!

Kristína Kormúthová na Facebooku rozpredáva svoje oblečenie.
Kristína Kormúthová na Facebooku rozpredáva svoje oblečenie.
16.07.2014 06:00

BRATISLAVA - Má niekto záujem?! Kristína Kormúthová (28) bola v uplynulých mesiacoch v centre pozornosti kvôli facebookovému statusu s rasistickým podtónom. Zaň dostala vo verejnoprávnej RTVS okamžitú výpoveď. Aktuálne na seba moderátorka strháva pozornosť opäť. A znovu prostredníctvom sociálnej siete. Tentokrát však dáva do pozornosti svoj šatník, z ktorého časť sa rozhodla rozpredať. Ako tmavovláska informuje, polovicu zo zarobeného venuje na charitu - dvom hendikepovaným ženám.


Nie je to tak dávno, čo Kristína Kormúthová dostala výpoveď vo verejnoprávnej RTVS. Na svedomí to malo jej vyjadrenie na sociálnej sieti Facebook. A hoci sa od žiadnej inej slovenskej stanice nedočkala pracovnej ponuky, pomerne rýchlo dostala ďalšiu šancu. Tá sa naskytla od majstrovských hokejbalistov z Nitry, ktorým tmavovláska robí v súčasnosti hovorkyňu. 

Ako sa aktuálne zdá, napriek ťažkému životnému obdobiu exmoderátorka nezabúda myslieť aj na tých, ktorých osud skúša ešte ťažšie. Na svojom internetovom profile, ktorý pre televíznu tvár znamenal koniec kariéry, totiž v týchto dňoch rozpredáva vlastný šatník. Ak by sa zbavila všetkých ponúkaných kúskov, mohla by si prilepšiť o pekných 892 eur.

No Kormúthová to nerobí preto, že by trpela finančnými problémami - naopak, chce pomôcť tým, ktorí to potrebujú viac ako ona. Polovicu získanej sumy, teda 446 eur, totiž odovzdá na charitatívne účely. „Päťdesiat percent z výťažku poputuje dvom hendikepovaným dievčatkám zo Spišskej Novej Vsi - sestrám Froncovým. Budúci týždeň ich osobne navštívim,“ napísala exšporťáčka na Facebooku. Tak snáď sa jej podarí predať toho čo najviac.

Kúpili by ste si šaty Kristíny Kormúthovej?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1896Galéria

Kristína Kormúthová na Facebooku Kristína Kormúthová na internete Kristína Kormúthová plánuje zo Kristína Kormúthová ani po Polovica výťažku z predaja Kristína Kormúthová dostala vo

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články