Pondelok, 18. december 2017. Meniny má Sláva, zajtra Judita.

Gáboríkova kráska si vystrelila sama zo seba: Majo, takto ju nepoznáš!

Ivana Surovcová si zo seba vie urobiť aj srandu.
Ivana Surovcová si zo seba vie urobiť aj srandu.
03.07.2014 11:30

BRATISLAVA - Je to vážne ona?! Ivana Surovcová (27), ktorá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v markizáckej šou Let's Dance, sa vie v súkromí odviazať. Dokazuje to najnovšia fotka, ktorú si blondínka zverejnila na sociálnej sieti. Marián Gáborík (32), s ktorým blondínka žije, sa tak rozhodne nemá čas nudiť - veď pohľad na svoju priateľku s navlečenou mačacou podobizňou na hlave stojí za to.


Neberie sa vážne! Ivana Surovcová vie, ako sa svojmu partnerovi Mariánovi Gáboríkovi postarať o zábavu. A urobí to aj za cenu toho, že by si mala vystreliť sama zo seba. Dokazuje to najnovšia fotka, ktorú zvodná blondínka zavesila na svoj profil na sociálnej sieti.

Hoci doposiaľ kráska pôsobila na verejnosti skôr konzervatívne, tentokrát sa uvoľnila a poriadne sa odviazala. Navliekla si na hlavu veľkú podobizeň mačky a na ruky a nohy návleky s pazúrmi. „Ja tak rád trsám, trsám. Hip, hop, hop,“ napísala k vtipnej fotke tanečnica.

Ivana Surovcová na svoj profil na sociálnej sieti Facebook pridala poriadne bláznivú fotku.
Gáboríkova kráska si vystrelila

Radi si zo seba vystrelíte?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 1204Galéria

Ivana Surovcová si zo Ivana Surovcová na svoj Ivana Surovcová sa nebojí Ivana Surovcová už nejaký Ivana Surovcová tvorí pár Ivana Surovcová sa do

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook, TV Markíza, Ján Zemiar, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články