Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného manželstva: Tieto páriky nás poriadne šokovali!

Tieto páriky sú už minulosťou.
Tieto páriky sú už minulosťou.
30.12.2012 21:59

BRATISLAVA – V láske im to neprialo! Uplynulý rok bol pomerne bohatý nielen na rozchody, ale aj rozvody známych dvojíc nášho šoubiznisu. Najsmutnejším bol zrejme koniec manželstva Nory (54) a Braňa (45) Mojsejovcov, ktorí v očiach mnohých k sebe neodmysliteľne patria. Za zmienku určite stojí aj rozvod herečky Kamily Magálovej (61) s manželom Slavomírom (63). Tí boli totiž svoji celých 40 rokov. Sexbomba Eva Vica Kerekes (31) vydržala v porovnaní s nimi vo zväzku prekvapivo len 9 mesiacov.


Monika Bagárová a Ben

Monika Bagárová a Ben Cristovao - rozchod po roku a 4 mesiacoch

Mladá láska nevydržala! O rozchode dvojice zo speváckej šou SuperStar sa špekulovalo zhruba pol roka. Párik však tieto informácie neustále popieral. Koncom marca si krásna speváčka zverejnila na sociálnej sieti status, v ktorom priznala, že sa s Benom už rozišli.

Juraška opustila snúbenica Ivana.

Roman Juraško a Ivana Nitranská - rozchod po 5 rokoch

Nečakaný koniec! Krach vzťahu moderátora Telerána všetkých zaskočil. Dvojica totiž plánovala spoločnú budúcnosť. O partnerských problémoch nemali šajnu ani ľudia z ich blízkeho okolia. Ivana si kúpila vlastný byt a z ich spoločného hniezdočka sa v tajnosti odsťahovala. 

Michaela Kocianová prehovorila o

Leoš Mareš a Michaela Kociánová - rozchod po zhruba 3 mesiacoch

Rýchly rozchod! Vzťah moderátora a modelky skončil skôr, než stihol začať. Dôvodom bola zaneprázdnenosť oboch zúčastnených. Michaela bola kvôli práci často v zahraničí, a tak sa obaja rozhodli, že zostanú radšej len kamarátmi.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Martina Tina Csillaghová a Richard Lásik

Nečakaná zmena! Speváčka a jej dvadsaťročný partner sa rozišli koncom mája. V júni sa však už na prekvapenie mnohých dali znovu dokopy. V auguste sa prevalila informácia, že dvojica čaká spolu dieťa. Ktovie, či aj tento fakt sa podpísal pod to, že sa im podarilo naštrbený vzťah zachrániť...

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Mirka Partlová a Martin Madej - rozchod po 2 rokoch

Od jedného k druhému! Rozchod herečky z jojkárskeho Paneláku a detskej hviezdy sa prevalil po troch mesiacoch tajností. Mirka dlho nesmútila a dala so dokopy so spevákom Petrom Cmorikom, s ktorým je doteraz.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Helena Hupková a Daniel Krajcer - rozchod po viac ako 4 rokoch

Neudržal ich pokope ani syn! Táto dvojica spolu randila dlhšiu dobu. O ich vzťahu vedel spočiatku málokto. Rok na to, ako sa politik rozviedol, mu však skrachoval aj vzťah s Hupkovou. 

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Stanka Pavolová a Martin Anderle - rozchod po viac ako 4 rokoch

Prestalo im to fungovať! Krásna jojkárka je single zhruba od marca tohto roka. S podnikateľom Martinom sa rozišla preto, lebo ich vzťah s pribúdajúcimi rokmi ochladol.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Diana Hágerová - rozchod po 7 rokoch

Úspechy v práci, smútok v súkromí! Moderátorka markizáckeho Telerána sa v lete rozišla so svojim o rok starším priateľom. Hoci to vyzeralo tak, že ich vzťah je stabilný a silný, opak bol pravdou.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Magdaléna Šebestová a Filip Šebo - rozchod po 7 rokoch

Poznačení do konca života! Riaditeľka súťaže krásy a futbalista sa rozišli v tichosti. Informácie o rozchode sa na verejnosť dostali začiatkom októbra. V tom čase už dvojica spolu nebývala. Expartneri však na seba tak ľahko nezabudnú. Na tele má totiž každý z nich vytetovaný dátum narodenia toho druhého.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Karin Haydu a Martin Rác - rozchod po 3 rokoch

Rozchod cez mreže! Martin bol v júni 2011 vzatý do väzby. Herečka v tom čase stála po boku svojej lásky a podporovala ho. Chvíle odlúčenia si však vyžiadali svoju daň. Začiatkom októbra sa brunetka s Rácom rozišla.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Evita Urbaníková a snúbenec Boris - rozchod po 2,5 roku

Namiesto svadobných zvonov zaznel vzťahu umieračik! Spisovateľka a podnikateľ sa mali zosobášiť v lete tohto roka. Z vážneho životného kroku však nakoniec nič nebolo. Dvojica sa totiž z neznámych príčin rozišla.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Emanuel Hirič a Martina Jendrušáková - rozchod po 4 mesiacoch

Koniec lásky z reality šou! Martina a Emo sa dali dokopy počas účinkovania v markizáckom projekte Pláž 33. Hoci ich letnému romániku dával šancu málokto, oni svoj vzťah prezentovali ako zväzok na celý život. Po pár mesiacoch bolo už však po láske. Povráva sa, že dôvodom bol fakt, že Emo minul celú výhru a v ich prípade sa skloňovalo aj slovo nevera.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Nela Pocisková a Ján Ďurovčík - rozchod po viac ako roku a 10 mesiacoch

Toto si vedel predstaviť málokto! Herečka a choreograf v očiach verejnosti k sebe neodmysliteľne patria. Koncom roka však mnohých zaskočili priznaním, že ich vzťah je už minulosťou. Po pracovnej stránke však podľa vlastných slov zostanú aj naďalej spolu.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Tomáš Mrva s priateľkou Domnikou - rozchod po 2 rokoch

Najrozumnejšie riešenie! Vzťah účastníka markizáckej šou Farma sa po skončení súťaže zmenil. Hoci brunetka mladíkovi odpustila jeho neveru, s ich zväzkom to išlo dole vodou. Koncom roka sa definitívne rozišli.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Miroslava Halmi Luberdová s manželom Romanom - rozvádzajú sa po 2 rokoch

Jedna rana za druhou! Prvá vicemiss z roku 2003 už zhruba rok bojuje so zákernou chorobou synčeka Riška. K tomu sa najnovšie pridali aj partnerské problémy. S manželom sa totiž nečakane rozvádzajú.

Andrea Belányi, Pálffy, Žigmund,

Andrea Belányi a Žigmund Pálffy - rozvod po 6 rokoch

Tajný rozvod! Dvojica síce koniec svojho manželstva nepotvrdila, rozvodové papiere vraj boli na súde už v októbri 2010. Začiatkom februára sa na verejnosti objavili informácie, že moderátorku a športovca spája už len dcéra Saskia.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Kamila a Slavomír Magálovci - rozvod po 40 rokoch

Neverní boli obaja! Počas roka sa skončilo aj manželstvo tejto dvojice. Hoci sa spočiatku zdalo, že na vine je herečkin románik s kolegom Mariánom Geišbergom, neskôr vysvitlo, že aj Slavomír má toho za ušami viac než dosť. V súčasnosti je už ženatý s Danou Petranovou, s ktorou majú už aj spoločného potomka.

Darina Šipošová-Ďurianová s manželom

Darina Ďurianová a Zoltán Šipoš - rozvod po 9 rokoch

Koniec v piatok trinásteho! Sestra známej moderátorky sa s otcom svojho syna rozviedla v apríli tohto roka. Kým Darine sa v súkromí príliš nedarilo, jej sestra Marianna sa zasnúbila a priviedla na svet synčeka Romana.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Roman a Lola Luknárovci - rozvod po 20 rokoch

Rodinka sa rozpadla! Rozvod tejto dvojice zrejme zapríčinil fakt, že herec z jojkárskeho Paneláku sa už dlhšiu dobu zdržiaval na Slovensku a jeho partnerka v Španielsku. Za krach manželstva zrejme môže časová zaneprázdnenosť a vzťah na diaľku. Špekulovalo sa však aj o tom, že herec bol svojej polovičke neverný.

Lucia Rózsa Hurajová, Oskar

Lucia Hurajová a Oskár Rózsa - rozvod po 3 rokoch

Ututlali to! Manželstvo herečky a hudobníka bolo v troskách už v roku 2011. V tom čase sa hovorilo o tom, že každý z nich si už našiel nového partnera a žije si svojím životom. Brunetka je dokonca s novým partnerom Richardom tehotná a čoskoro sa stane mamičkou.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Nora a Braňo Mojsejovci - rozvod po 10 rokoch

Najbolestivejší! Priaznivci najkontroverznejšej slovenskej dvojice začiatkom novembra zaplakali. Nora síce v minulosti viackrát zvažovala ukončenia manželstva, ale Braňo ju vždy uchlácholil. Tentokrát to najznámejšia obyvateľka košického Pereša dotiahla do konca.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Alexandra a Martin Novotný - rozvod po 17 rokoch

Znova zamilovaná! Manželstvo celebritnej lekárky rozviedol súd začiatkom októbra. Jej bývalý partner Martin bol istú dobu väznený, po prepustení na slobodu od rodiny odišiel. Blondínka v súčasnosti tvorí pár s bratom moderátorky Zlatice Puškárovej - Petrom. 

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Eva Vica Kerekes a Csaba Vigh - rozvod zhruba po 9 mesiacoch

Expresne krátke manželstvo! Herečka so slovenskými koreňmi sa za svojho priateľa tajne vydala v roku 2011. Po pár mesiacoch spolužitia sa však ich manželstvo rozpadlo. Informácia vyšla najavo len počas nedávneho krstu kalendára, v ktorom sa herečka odhalila.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Zuzana Haberová a Lukáš Kuzmiak - rozvod po 4 rokoch

Z manželov kamaráti! Dcéra speváka Paľa Haberu sa rozviedla začiatkom decembra. Podľa blondínkiných slov bola kríza v ich zväzku dlhodobá a jej dôvodom bol aj spoločný potomok. Zuzana sa totiž venovala hlavne synčekovi a svojho manžela zanedbávala. Po nedávnom rozvode však rodičia malého Matthiasa zostali priateľmi.

Koniec Mojsejovcov aj 40-ročného

Adriana Sklenaříková a Christian Karembeu - rozvod po 14 rokoch

Iba formalita! Krásna modelka a športovec oficiálne potvrdili svoj rozchod už v marci 2011. Príčinou krachu ich vzťahu bol fakt, že sa dvojica vzájomne odcudzila. Koncom uplynulého roka napokon súd ich dlhoročné manželstvo rozviedol.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archiv

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články