Ďalšie nešťastie Karin Haydu: To trápenie snáď nikdy neskončí! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Ďalšie nešťastie Karin Haydu: To trápenie snáď nikdy neskončí!

Karin Haydu má problémy s chrbticou.
Karin Haydu má problémy s chrbticou.
07.08.2012 06:00

BRATISLAVA - Nedávno uplynul rok od toho, čo sa milenec Karin Haydu (35) dostal za mreže. Tmavovláska kvôli jeho zatknutiu trpí a z celej situácie je nešťastná. Ako sa nám však podarilo zistiť, negatívne zistenia v jej živote pokračujú ďalej. Nedávno musela herečka kvôli ukrutným bolestiam navštíviť nemocnicu. Trápi ju totiž chrbtica. A jej problém sa nedá medicínsky odstrániť!


Zložitá situácia! Karin Haydu už rok ťahá domácnosť s dvomi malými deťmi úplne sama. Už je totiž niečo vyše 13 mesiacov, čo jej partnera Martina Ráca zatkli za údajné machinácie s autami. Herečka sa odvtedy stará nielen o svoju Vanessku, ale aj o milencovu dcéru Charlotte.

Lenže teraz sa jej situácia ešte viac skomplikovala. Tmavovláska totiž trpí neznesiteľnými bolesťami a musí sa poriadne šetriť. „Mám vyskočenú platničku. Je to veľmi nepríjemné a veľmi to obmedzuje. Je to veľká bolesť,” povedala nám Karin.

Kvôli svojmu problému musí dochádzať do nemocnice na infúzie. „A rehabilitácie sú veľmi dôležité. Ale z tohto sa nedá nikdy úplne vyliečiť,” poznamenala smutne herečka. Nezostáva jej teda nič iné len dúfať, že sa jej čo nasjkôr podarí zotaviť natoľko, že bolesti nebudú jej každodenným spoločníkom. Operácie chrbtice sa totiž v takýchto prípadoch nevykonávajú. Chirurgicky sa riešia až závažnejšie problémy, keďže ide o citlivú lokalitu ľudského tela v blízkosti životne dôležitej miechy.

Sledujte TopkyTV: Karin Haydu o svojich zdravotných problémoch.

Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Ján Zemiar, TG, Tv Markíza, STV;
VIDEO: Vladimír Labát

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články