Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Kollárova (ex)milenka Barbara ukázala celulitídu na stehnách!

Namiesto hladkých stehien (na foto vpravo) predviedla Barbara počiatočné štádium pomarančovej pokožky.
Namiesto hladkých stehien (na foto vpravo) predviedla Barbara počiatočné štádium pomarančovej pokožky.
09.07.2012 00:01

BRATISLAVA - Barbara Bátorová (21) je už navždy zapísaná do povedomia ľudí ako exmilenka Borisa Kollára (46). Oficiálne sa s ňou boháč rozišiel už pred rokom, no i tak sa s ňou z času na čas stretne. Rovnako ako všetky "ženy" známeho podnikateľa, aj tmavovláska sa rada oblieka do luxusných kúskov. Ako však vidno na našich záberoch, fešanda by mala radšej peniaze investovať do nejakého krému na pokožku než do drahých handier. Na stehnách jej totiž svieti celulitída.


Už sa neudržiava?! Barbara Bátorová sa minulý rok zviditeľnila krátkym románikom s boháčom Borisom Kollárom. Tak, ako rýchlo vzťah prišiel, tak aj odišiel. Podnikateľ totiž nemienil tolerovať tmavovláskinu pikantnú minulosť, ktorá sa spájala aj s eskortnou službou

Napriek tomu ešte v marci tohto roka mali topky.sk informácie, že títo dvaja si užívajú občasné stretnutia. Navyše, mladú študentku sme niekoľkokrát nafotili v naozaj luxusných kúskoch. V takých, o akých dievčatá v jej veku väčšinou len snívajú. A v takých, akými boháč rád zahŕňa "svoje ženy".

Zdá sa však, že najnovšie je všetko inak. Barbaru sme totiž stretli na nábreží Dunaja ako takú šedú myšku. Oblečenie bolo na jej pomery pomerne nevýrazné. Na prvý pohľad z neho rozhodne nekričala vysoká cena. Pozornosť naopak pútali Bátorovej nohy.

Zdá sa, že tmavovláska sa v poslednej dobe o seba nestará príliš intenzívne. V jednoduchom outfite vyzerala, akoby sa jemne zaoblila. Dôkazom môže byť aj pomarančová koža na jej stehnách. V minulosti sa pritom táto slečna veľmi rada predvádzala aj pred objektívom fotoaparátu a udržiavala sa celkom vo forme. 

Aký je podľa vás najlepší liek na celulitídu?


Galéria

Namiesto hladkých stehien (na Barbara Bátorová predviedla nepeknú Barbara oproti minulosti nepôsobila Barbara kedysi predvádzala štíhle Barbara rada pózovala fotografom. Barbara Bátorová v úlohe

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Peter Gaman, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články