Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Markizák tajil svadbu: Šok pre vlastnú rodinu aj divákov!

Braňo Tomaga sa oženil s partnerkou Zuzanou na krstinách syna Filipa.
Braňo Tomaga sa oženil s partnerkou Zuzanou na krstinách syna Filipa.
26.06.2012 19:15

BRATISLAVA - Bez ohlásenia! Markizácky redaktor Braňo Tomaga (31) vstúpil do chomútu. Prípravy na svadbu ale utajil takmer pred všetkými. Dokonca aj pred vlastnou matkou! Hostia sa totiž zišli kvôli krstinám jeho syna Filipa. Nakoniec však zistili, že zároveň sa koná aj sobáš.


Braňo Tomaga tvoril už niekoľko rokov pár s kolegyňou Zuzanou, ktorá v Markíze pracuje ako produkčná. Pred dvomi mesiacmi sa im narodil syn Filip. Napriek tomu párik o svadbe akoby neuvažoval. Všetko však bola len kamufláž. 

Markizáci pred vyše týždňom pozvali svoje rodiny a priateľov na krstiny svojho bábätka. Hostia sa až vtedy dozvedeli, že sú zároveň na svadbe! Tomaga totiž tento zámer tajil takmer pred všetkými. O tom, že sa ide ženiť, netušila ani jeho mama. „Hlavne brat, ktorý žije v zahraničí, bol v šoku. Hovoril, že na krstiny nepríde, že až niekedy potom na svadbu. Netušil, že to bude naraz,” prezradil o svojom dni D redaktor spravodajstva v relácii Zo zákulisia Markízy.

Dokázali by ste takto utajiť svoju svadbu?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 1670Galéria

Braňo Tomaga sa oženil Braňo a Zuzana krstili Braňo Tomaga sa pred Braňo Tomaga s manželkou Filipko sa počas obradu Mladmanželia Zuzana a Braňo

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza/Silvia

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články