Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Tina si užíva slnko a slobodu: V sexi bikinách provokuje fanúšikov!

Speváčka Tina dovolenkuje v slnečnom Španielsku.
Speváčka Tina dovolenkuje v slnečnom Španielsku.
21.06.2012 00:01

BRATISLAVA – Voľná a zvodná! Speváčka Martina Tina Csillaghová (28) sa pred viac ako mesiacom rozišla s futbalistom Richardom Lásikom (19). Z nevydareného vzťahu ale očividne hlavu v smútku nemá. Tmavovláska si totiž spoločne s partiou kamarátov užíva dovolenku v slnečnom Španielsku. Svojich fanúšikov provokuje sexi momentkami.


Po práci oddych! Spevácka šou Hlas Česko Slovenska, ktorú Tina moderovala, sa skončila len nedávno. Tmavovláska si preto podobne ako pred rokom dopriala zaslúžený oddych pri mori. V porovnaní s minuloročnou dovolenkou však zmenila nielen destináciu, ale aj spoločnosť. Vtedy si totiž v štádiu najväčšej zamilovanosti užívala prítomnosť svojho milenca Richarda Lásika.

V týchto dňoch ale Martina dovolenkuje s priateľmi. „Pozdravujem zo Španielska,“ napísala speváčka svojim fanúšikom na Facebooku. K odkazu na sociálnej sieti pridala aj aktuálnu fotografiu. Momentka, na ktorej tmavovláska pózuje v bikinách, vyvolala medzi jej priaznivcami ihneď diskusiu.

Okrem toho, že obdivovatelia speváčke pochvaľujú výber plaviek, zhodujú sa tiež na tom, že ich takýmito zábermi poriadne podpichuje. „Aj ja už chcem ísť na dovolenku. Závidím vám, toto je pekná provokácia,“ píšu viacerí fanúšikovia. Niektorí dávajú dokonca Tine rady, ktoré miesta má navštíviť. Snáď si popri leňošení nájde čas aj na takéto aktivity.

Speváčka Tina si užíva tohtoročnú dovolenku v spoločnosti priateľov.
Tina si užíva slnko

S kým zvyknete tráviť letnú dovolenku?

s rodinou

555

s partnerom

248

s priateľmi

118

sám

112

Počet hlasov: 1033


Galéria

Speváčka Tina dovolenkuje v Minuloročnú dovolenku strávila Tina Speváčka Tina si užíva Tina moderovala spevácku šou Speváčka a moderátorka si Tina s bývalým priateľom

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: facebook, Tv Markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články