Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Nahé FOTO superstaristky: Tá má ale odvahu!

Leona Šenková nemá ideálne krivky. Aj napriek tomu sa ale nechala zvečniť nahá.
Leona Šenková nemá ideálne krivky. Aj napriek tomu sa ale nechala zvečniť nahá.
18.06.2012 00:01

PRAHA – Bez zábran! Leona Šenková (19), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v prvej sérii speváckej šou Česko Slovenská SuperStar, nepatrí k ženám s ideálnymi krivkami. Ani napriek tomu však nemá problém vystaviť svoje kypré telo na obdiv. Potvrdila to napríklad počas nedávneho fotenia promo záberov. Tmavovláska okrem nahého tela predviedla tiež veľkú dávku odvahy a exhibicionizmu.


Už počas účinkovania v súťaži pre nádejných spevákov Leona Šenková dokázala, že v nej drieme hudobné nadanie. Tam ale očividne kvality mladej Češky rozhodne nekončia. Tmavovláska najnovšie potvrdila, že jej nie je cudzie ani kontroverzné správanie a ochota šokovať.

Šenková sa totiž v rámci hudobného projektu, ktorý má zviditeľniť talentovaných spevákov, predviedla v Evinom rúchu. Umelecké fotografie síce navodzujú dojem nahoty, tmavovláska si však intímne partie stráži schované pod kúskom látky.

Šteklivé fotografie superstaristky vyvolali v susedných Čechách rozporuplné reakcie. Leona si však z kritikov ťažkú hlavu nerobí. „Veľké a poriadne dievčatá pripravujú veľké veci,“ reagovala s úsmevom Šenková. Čo na tieto erotické zábery hovoríte vy?

Leona Šenková si z kíl navyše ťažkú hlavu nerobí. Na jedej z fotografií pózuje s nohami dokorán.
Nahé FOTO superstaristky: Tá

Páčia sa vám nahé fotografie Leony Šenkovej?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 3549Galéria

Leona Šenková nemá ideálne Leona Šenková si z Leona Šenková sa zviditeľnila Leona ma veľkú dávku Leona Šenková sa za Leona Šenková s priateľom.

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: archív LŠ, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články