Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Adela po rokoch odchádza: Pre Markízu je to zrada!

Adela Banášová sa zrejme tak skoro na obrazovkách televízie Markíza neobjaví.
Adela Banášová sa zrejme tak skoro na obrazovkách televízie Markíza neobjaví.
06.06.2012 06:00

BRATISLAVA – Uchmatli si ju! Adelu Banášovú (31) vnímajú diváci hlavne ako tvár Markízy. Blondínka sa totiž už viac ako 6 rokov objavovala vo väčšine ťažiskových projektov televízie. V programovej štruktúre dokonca mala istý čas stabilné miesto aj jej talkšou. Hoci sa najvychytenejšia slovenská moderátorka na čas stiahla z obrazu, čoskoro sa pred kamery opäť vráti. Nie však do Záhorskej Bystrice, ako by mnohí čakali. Jej kroky smerujú do konkurenčnej Jojky, z čoho sú podľa našich informácií v modro-žltej televízii sklamaní.


Nečakané! Televízia Markíza v novembri minulého roka odvysielala poslednú časť Adela Show. Od tej chvíle si dala Banášová menšiu prestávku a venovala sa len práci pre domovské rádio. Istý čas sa síce špekulovalo o tom, že blondínku zlákala konkurenčná Jojka, napokon sa však neobjavila v jarnej vysielacej štruktúre žiadnej televízie. 

Miesto pre Adelu sa však nakoniec našlo. Na obrazovky sa vráti na jeseň. Banášová bude moderovať kulinársku šou, ktorú v Jojke momentálne pripravujú. Keďže plavovláska dlhé roky pôsobila na obrazovkách Markízy, zaujímalo nás, ako toto jej rozhodnutie vnímajú v  Zahorskej Bystrici. „Túto sezónu sme nemali pre Adelu vhodný formát, ale do budúcnosti s ňou rozhodne počítame,“ povedala nám na adresu toho hovorkyňa televízie Oľga Dúbravská.

Aj samotná moderátorka si myslí, že vzťahy medzi ňou a bývalým zamestnávateľom zostanú nezmenené. „Minulé dohody s Markízou si stále vážim a z mojej strany nie je nič naštrbené. Nevnímam sa ako niekoho tvár. Vnímam sa jedine ako tvár a hlas rádia, ostatné sú vedľajšie džoby s tými, s ktorými sa dá v celkovom kontexte dohodnúť,“ komentovala svoje rozhodnutie Banášová.

Podľa našich informácií však boli kompetentní z Markízy z Adelinho kroku sklamaní. Jej pôsobenie v konkurencii ich ťaží o to viac, že aj oni majú v programovej štruktúre podobnú kulinársku šou s názvom Masterchef. Ak by teda chcela Banášová tak veľmi variť, pokojne mohla kuchtiť aj v Záhorskej Bystrici. Podľa našich informácií však dôvodom na prestup nie je len rozprávkový honorár vo výške 100 000 €. Okrem peňazí bol vraj hlavným ťahákom aj režisér kuchárskej relácie Peter Ňuňéz. S ním moderátorka dlhodobo spolupracuje na takmer všetkých projektoch a dvojica má nadštandardné vzťahy.

Ste radi, že sa Adela Banášová vracia na televízne obrazovky?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 10156


Tip: Pozrite si televízny program Markízy na dnešný večer. Viac na telkac.sk


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články