Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Cibulková v plavkách: Ukázala „tenisové“ opálenie!

Dominika Cibulková na profesionálnej reklamnej fotografii a na amatérskom zábere z pláže
Dominika Cibulková na profesionálnej reklamnej fotografii a na amatérskom zábere z pláže
03.08.2011 00:01

SAN DIEGO – Zranená, ale vysmiata! Slovenská tenistka Dominika Cibulková (22) síce bola nútená odrieknuť dôležitý zápas, nečakané voľno si však užila naplno. Vyrazila na pláž, kde okrem postavičky v plavkách predviedla aj opálenie. To ale také bezchybné ako v reklamnej kampani pre výrobcu tenisových rakiet rozhodne nebolo. Keď na fotografii nezapracujú grafici, rozdiel okamžite udrie do očí!


Má čo doháňať! Hoci sa Dominika na turnaji WTA v kalifornskom Stanforde prebojovala až do semifinále, nakoniec na sobotňajšie stretnutie s Francúzkou Marion Bartoliovou nenastúpila. Dôvodom bolo obnovenie zranenia brušného svalstva na ľavej strane, ku ktorému prišla v apríli tohto roku. Za dvorcom však počas víkendových dní nesmútila – užila si more aj bejzbal!

V spodnom diele bikín, v neoprénovom tričku a s fotoaparátom na hrudníku sa blondínka najskôr vybrala za krásami podmorského sveta. Takmer ako morská panna však bola aj opálená – presne podľa tenisového dresu. Tvár a nohy po dĺžku sukničky mala dozlatista, zvyšok úplne biely. Aj napriek tomu však fotografiu na druhý deň zverejnila v sieti Facebook s nasledovným komentárom: „Včera som si urobila prestávku v tréningu a vybrala som sa šnorchlovať. Neviem sa dočkať, až vám ukážem video z výletu. Bolo to veľmi zábavné!“

Dominika Cibulková na kurte, na pláži a v reklame

Dominika Cibulková

Už o pár hodín neskôr sa Dominika s internetovými fanúšikmi podelila o ďalší zážitok. Na svoj účet v sieti Twitter pridala záber z pondelňajšieho bejzbalového zápasu San Diego Padres - Los Angles Dodgers. Patril jej totiž prvý propagačný nadhod a s ním aj čestné miesto na svetelnej tabuli. Slovenská rodáčka tak za oceánom očividne žne úspechy, aj keď práve nehrá!

Myslíte si, že Dominika si svoje opálenie doladí v soláriu?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 938Galéria

Dominika Cibulková na profesionálnej Dominika Cibulková Dominika Cibulková Dominika Cibulková sa ako Dominika Cibulková Dominika Cibulková Dominika Cibulková Dominika Cibulková

Nástroje k článkuFOTO: Facebook, Twitter, tv markíza;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články